SZOKUJĄCE skutki uboczne szczepionki! Sprawę ujawnił były prezydent!

Są szokujące skutki uboczne szczepionki! Sprawę ujawnił były prezydent. O co chodzi? Co się stało? Czy powikłania są poważne?

Lech Wałęsa zaszczepił się już na koronawirusa. Okazuje się, że u byłego prezydenta pojawiły się skutki uboczne. Sprawę opisał na swoim Facebooku! To wszystko jest niezwykle szokujące!

– W dniu 02-02 202 r. około godziny 9.00 poddałem się szczepieniu bez większego przekonania.
Bardzo sprytnie, bezboleśnie wykonano zabieg.
1]. Przebadany zostałem wcześniej, wyniki, jak ciśnienie, temperatura, cukier i ogólnie były nadzwyczaj w normie. Czułem się świetnie.
2]. Od około godziny 12.00 zaczęło się błogie odczuwanie, tak jak kiedyś po tabletce jaś. Musiałem wykonywać wolniej wszelkie ruchy, by się nie wywrócić.
Włączyły się i trwają mdłości.
3]. Od godziny około 14.00 zaczęły się kłopoty żołądkowe do około 19.00
4] od dnia 03-02-2021 r około godziny 2.00 zaczęły się kurcze nóg – zanikały i 5 razy powtarzały.
To wszystko jest do zniesienia. Oczywiście ratuję się masażami i delikatną gimnastyką.
Tak wygląda na razie inność po zastrzyku w dniu 03-02-2021 r. – napisał.

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Alicji Majewskiej! Fani są ZROZPACZENI!

Fot. Pixabay

Skutki uboczne u byłego prezydenta są dość nietypowe. Na szczęście obyło się bez poważniejszych powikłań. Takie niedogodności na pewno są dla Lecha Wałęsy do zniesienia. Tym bardziej, że może on liczyć na wsparcie ze strony fanów.

Ci zasypali byłego prezydenta radami.

W dniu 02-02 202 r. około godziny 9.00 poddałem się szczepieniu bez większego przekonania. Bardzo sprytnie,…

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, February 2, 2021

Co napisali internauci?

Te objawy bardziej pasują do lekkiego zdenerwowania/stresu – za dużo Pan o tym myśli, martwi i wsłuchuje. Jak Pan przestanie o tym myśleć, na pewno zaraz przejdzie! Zdrowia!

Dobrze, że znane osoby piszą o szczepienie i o tym, jak się czują. To jest właśnie dobra robota, kiedy ktoś ma głosy, który jest dobrze słyszalny! Brawo i zdrowia!

Trzeba zawsze wziąć pod uwagę możliwość, że te dolegliwości mogły wystąpić bez związku ze szczepionką. W tak podeszłym wieku już bardzo rzadko zdarzają się takie wspaniałe dni, gdy nic nie dolega i gdy nic nie boli…

Zaszczepię się. Mam tyle lat co Pan Prezydent. Bałam się, boję się i będę się bała w trakcie szczepienia i po szczepieniu. Ale zaszczepię się w wyznaczonym terminie tj 23 marca. Dziękuję Panie Prezydencie za informację.

Wczoraj moja mama (84 lat) została zaszczepiona. Lekko senna. Zero bólu, obrzęku ręki. Wszystko ok. Córka lat 27. Ból ręki, bardzo senna, osłabiona przez 2-3 dni. Druga dawka zdecydowanie gorsze samopoczucie niż przy pierwszej.

Bardzo się dziwię, że taki mądry Człowiek zdecydował się na szczepionkę, która jest bez testów, a tylko towarem na sprzedaż. Bóg jeden wie co to za płyn. Żałuję, że Pan Prezydent się zdecydował 😥😢

Wychodzi na to, że Lech Wałęsa miał szczęście. Przeszedł szczepienie bez większych problemów. Teraz musi poczekać na drugą dawkę.

Zobacz także: To będzie PRZEŁOM? Znana aktorka odkryła lekarstwo na ODPORNOŚĆ?!

Fot. Pixabay

Źródło: FacebookKomentarze