Będzie podwyżka 500+?! Czołowy polityk PiS-u WYGADAŁ SIĘ!

Czy będzie podwyżka 500+?! Czołowy polityk PiS-u właśnie wygadał się w tej sprawie! Co powiedział?

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory m.in. dzięki programowi 500+. To świadczenie to kluczowy program rządu. Problem w tym, że w wyniku podwyżek cen towarów, 500 zł jest coraz mniej warte. Czy będzie podwyżka świadczenia?

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Alicji Majewskiej! Fani są ZROZPACZENI!

W tej sprawie wygadał się czołowy polityk PiS.

– Mamy waloryzację emerytur, 500 plus też powinno być waloryzowane –  powiedział Tadeusz Cymański w rozmowie z „Super Expressem”.

Program Rodzina 500+ sprawił, że wielu rodzinom żyje się lepiej. To bardzo dobra i skuteczna pomoc. Mimo to ludzie zaczynają narzekać! Chodzi oczywiście o podwyżki cen w sklepach. Za 500 zł można kupić coraz mniej!

Fot. Pixabay

Czy będzie podwyżka 500+? Jakie jest stanowisko rządu? Kiedy możemy liczyć na wyższe świadczenie? Okazuje się, że wszystko jest możliwe? Politycy PiS są za!

– Może warto wpisać do ustawy waloryzację 500 plus. Tak jak mamy waloryzację emerytur, tak powinna być waloryzacja 500 plus. To nie byłaby żadna przecież podwyżka tylko urealnienie siły nabywczej, bo mamy inflację – dodał Tadeusz Cymański.

Te słowa są bardzo krzepiące. Polacy na pewno czekają na podwyżkę. Miejmy nadzieję, że dojdzie do tego jak najszybciej. Na razie brak konkretów, ale będziemy trzymać w tej sprawie rękę na pulsie.

Zobacz także: Ale DROŻYNA! TE towary poszły w górę NAJBARDZIEJ!

Czekamy na ostateczną decyzję Prawa i Sprawiedliwości. Co na to wszystko Jarosław Kaczyński.

Źródło: se.pl

Fot. PixabayKomentarze