Ta kobieta wygląda jak nastolatka! Trudno uwierzyć, że w tym roku skończyła (…)!

Któż z nas nie chciałby poznać sekretu wiecznej młodości i zdrowia. Od wielu wieków ludzie, a szczególnie kobiety robią wszystko, by móc długo cieszyć się pięknym wyglądem i idealną sylwetką. Modelowym przykładem takiego stanu rzeczy jest Vera Wang, która mimo zaawansowanego wieku nadal wygląda jak nastolatka.

Ludzie, którzy po raz pierwszy spotykają się z projektantką są zszokowani tym, że przyszła na świat 27 czerwca 1949 roku! Dokładnie tak, choć to dla niektórych może wydawać się to nieprawdopodobne Amerykanka skończyła kilka dni temu 71 lat! Wiele fanów i fanek jest talentu i niezwykłej urody pyta ją, co robi, że wciąż wygląda jak nastolatka. O tym, że Vera King jest niezwykle popularna świadczy liczba fanów obserwujących jej kanał na Instagramie. Na ten moment robi to 2,7 milionów osób na całym świecie. Mieszkanka Nowego Jorku publikuje zdjęcia modelek w kreacjach swojego projektu, jak i wrzuca wiele swoich zdjęć. 71-latka postanowiła zdradzić ostatnio co robi, że w ogóle się nie starzeje i w czym tkwi sekret jej młodości.

 

 

ZOBACZ:Lublin: Samobójczyni leżała na torach czekając na nadjeżdżający pociąg. Wtedy stało się coś niesamowitego!

 

 

Vera King za każdym razem podkreśla, że życie po 70-tce nie musi być smutne i jest niezwykle szczęśliwa, że fani doceniają jej wygląd, w który włożyła wiele serca i pracy.  Projektantka jest zapaloną fanką fitnessu i jogi. Ćwiczy każdego dnia co dodaje jej siły i energii do działania. Gwiazda świata mody zdradziła również, że stara się pić dużo wody, biegać w wolnych chwilach i przede wszystkim jeść dużo owoców. King radzi fanom, aby jeśli mogą zrezygnowali, bądź ograniczyli konsumowanie mięsa. Wiele osób wciąż nie może uwierzyć, że kobieta przyszła na świat w 1949 roku twierdząc, że to niemożliwe i King dla zdobycia popularności zafałszowała metrykę. Projektantka przyznała, że w ogóle nie czuje swojego wieku i stara się robić to co kocha najbardziej czyli projektować i korzystać z życia.

https://www.instagram.com/p/CB1WUF_hlQB/

 

ZOBACZ TAKŻE:Dlaczego niektórzy ludzie są ZDROWI mimo swojej otyłości? Odpowiedź kryje się w…

 

 

 

źródła: o2.pl, foto: instagram.com

 Komentarze