TAKĄ emeryturę otrzymuje Jolanta Kwaśniewska! KWOTA ZWALA Z NÓG!

Jolanta Kwaśniewska cieszy się sympatią w naszym kraju. Pierwsza dama słynie z chęci niesienia pomocy innym i wysokiej kultury. Mimo wszystko wysokość jej emerytury powali Cię na kolana!

Była pierwsza dama nienagannie zadbała o swoje wykształcenie – studiowała na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Podjęła również próbę zdania egzaminu sędziowskiego, co pomogło jej zadbać o rozkwit kariery.

Gdy jej mąż został prezydentem otrzymała nieformalny tytuł pierwszej damy, przez co odsunęła na bok swoje prawnicze aspiracje. Skupiła się za to na działalności fundacji charytatywnej „Porozumienie bez barier”.

Jolanta Kwaśniewska zawsze podkreślała, że jej priorytetem jest nie martwić się o emeryturę. Wzięła sprawy w swoje ręce i sumiennie sama opłacała składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).

Każdy z nas musi być za siebie odpowiedzialny. Odkładajmy chociaż niewielką część dochodów, żeby mieć nawet skromny kapitał na przyszłość. Racjonalnie nimi gospodarujmy. Jeśli mamy środki, nauczmy się też inwestować. Nikt nie zadba o nasze emerytury tak, jak my sami.

Wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Dzięki działaniom w kierunku zabezpieczenia swojej przyszłości była pierwsza dama może z dumą pochwalić się emeryturą w wysokości 2500 zł! Kwota z pewnością zaskakuje, gdyż niewielu może się poszczycić tak wysoką kwotą świadczenia. Jak widać rada Jolanty Kwaśniewskiej dotycząca zadbania o swoją przyszłość, jest zdecydowanie warta uwagi.

Źródło: se.pl

Zobacz także: Jechałeś autostradą A1 w ciągu ostatniego miesiąca? Jest spora szansa, że dostałeś mandat!

Komentarze