TO zdjęcie zachwyciło fanów Iwony Pavlović. Padły ważne słowa

Iwona Pavlović od lat jest jurorką programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Za kilka dni rusza kontynuacja jedenastej edycji show. Tuż przed jej startem „Czarna Mamba” wrzuciła na Instagram zdjęcie, które zachwyciło fanów. Dodatkowo Iwona Pavlović napisała ważne przesłanie.

„Czarna Mamba” w życiu przeszła wiele, ale nigdy nie traci dobrego humoru i pozytywnego nastawienia do świata. Jej najnowszy wpis niesie nadzieję, ale przede wszystkim pokazuje, że Iwona bardzo stęskniła się za „Tańcem z Gwiazdami”.

– Koniec wakacji… urlopu… czas na powrót do obowiązków… uśmiech, bo powraca @tanieczgwiazdami… bo jest, co wspominać… do czego wracać… z nadzieją patrzę w przyszłość 🖤 moja filiżanka jest do połowy pełna, a Państwa? Ściskam… pozdrawiam i wysyłam uśmiechy ♥️♥️♥️

Na zdjęciu jurorka jest ubrana na czarno i zachwyca pięknym uśmiechem. Siedzi na kwiecistej kanapie z filiżanką kawy.

Jak widać, „Czarna Mamba” jest w świetnej formie i na pewno zaskoczy nas niejedną ciekawą opinią, którą wygłosi w „Tańcu z Gwiazdami”.

Fani byli zachwyceni zdjęciem i przesłaniem swojej idolki.

Widzę Iwonko jaka jesteś bardzo szczęśliwa, gorąco Cię pozdrawiam

Pani Iwono smaczna kawka ❤️❤️❤️.

💖super!!!❤️pozdrawiam❤️❤️

Cudowna Pani Iwona ❤️😍

Super, pięknie 👌👍😘😘😘❤️🖤❤️🌹🌹🌹

I będzie znów miło popatrzeć 💕💕💕

Piękne ujęcie. Gratuluję kondycji. Coraz lepsza😍

Pozdrawiam serdecznie i czekam na Taniec z gwiazdami 🌹❤️🌺

Iwona Pavlović
Fot. Instagram

Iwona Pavlović to polska tancerka i międzynarodowy sędzia taneczny. Była wielokrotną Mistrzynią Polski w dziesięciu tańcach, wicemistrzynią w tańcach standardowych oraz mistrzynią w tańcach latynoamerykańskich. Jako sędzia międzynarodowy ma uprawnienia sędziowskie dwóch międzynarodowych organizacji tanecznych: IDSF i WD&DSC. Jest także właścicielką szkoły tańca.

Zobacz także: Ola Ciupa pokazuje PUPĘ! Zdradziła fanom, że…

Fot. Polsat

Komentarze