Tragedia bohaterki „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor deklaruje: „Nie zostawimy ich w potrzebie”

„Nasz nowy dom” to program emitowany na antenie Polsatu od 2013 r. a prowadzony przez Katarzynę Dowbor.

Jest to wyjątkowy format, bo nie trzeba mieć tu specjalnych talentów czy umiejętności, by wziąć w nim udział. „Nasz nowy dom” to program, którego misją jest pomaganie ludziom w potrzebie. Takim, których dotknęła choroba, samotność, czy trudna sytuacja rodzinna. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą remontuje domy i mieszkania, które często były w fatalnym stanie.

 

Tak też było w przypadku pani Beaty z Antonina, która ma dwóch synów. Kobieta rozstała się z mężem, który miał problem z nałogami i stosował też przemoc.

 

 

W 2017 roku dom pani Beaty został wyremontowany w ramach programu „Nasz nowy dom” . Niestety 18 lipca 2020 r. dom całkowicie spłonął.

Nie było to dzieło przypadku czy nieszczęśliwego wypadku, a perfidne podpalenie. Podpalacz prawdopodobnie znał panią Beatę. Mężczyźnie postawiono zarzut i jest też wniosek o areszt. To jednak nie zmienia dramatycznej sytuacji samotnej matki. Na razie kobieta znalazła schronienie u swojej szefowej –  dyrektor ośrodka pomocy społecznej, w którym pracuje.

 

Zobacz też: Maciej Dowbor pokazał swoją… MUSZELKĘ! Zobacz zdjęcie!

 

Burmistrz Ciechanowca zwraca się o pomoc dla poszkodowanej:

 

Pomoc na odbudowę domu można przekazać na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu:
Nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem „ Dla Beaty”

 

Katarzyna Dowbor: Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. – https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

 

Również Katarzyna Dowbor rozważa możliwości pomocy dla bohaterki programu „Nasz Nowy Dom”. Bardzo miło wspomina tę rodzinę. Jak powiedziała w Polsat News:

 

Podaliśmy jej wędkę, pomogliśmy, żeby wszyscy poczuli się bardzo bezpieczni. To świetna matka. Tak dobrze wychowanych dzieci dawno nie spotkałam.

 

Na instagramie Dowbor napisała:

 

Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie.
Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! ❤️

 

Podpalacz to prawdopodobnie stalker – mężczyzna, którego pani Beata znała, bo pomagała mu dając pracę w Ośrodku Pomocy Społecznej. Podpalenie to prawdopodobnie zemsta za odrzucone awanse.

 

Zobacz też: Dwójka dzieci wyskoczyła z płonącego mieszkania. Dramatyczne nagranie!

 

Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar…

Gepostet von Gmina Ciechanowiec am Montag, 20. Juli 2020

 

 

Komentarze