Tragedia na Kadzielni. 31-latka nie żyje!

W czwartek 9 maja 2024 r. na Kadzielni w Kielcach znaleziono zwłoki młodej kobiety.

Ciało leżało na skalnej półce około dwa metry nad ziemią. Ustalono, że jest to 31-latka, której zaginięcie było zgłoszone kilka dni temu.

 

zdjęcie ilustracyjne – fot. wsieci24.pl

 

Kadzielnia Kielce

Kadzielnia to rezerwat przyrody w Kielcach. Miejsce znane także z pięknego amfiteatru, gdzie odbywają się koncerty. Na Kadzielni jest też wiele atrakcji turystycznych – trasa spacerowa, jaskinie dostępne do zwiedzania, skały po których można się wspinać czy tyrolka.

Niestety jest to też miejsce, gdzie dosyć często dochodzi do różnych wypadków. Czy tak też było z młodą kobietą?

 

Kobieta na Kadzielni

W czwartek jeden ze spacerowiczów zgłosił, że na półce skalnej leży kobieta. Na miejsce przybyły służby – policja, pogotowie i strażacy. Przystawiono drabinę, by lekarz mógł dotrzeć do kobiety i udzielić jej pomocy. Jednak medyk stwierdził zgon.

 

Po dalszych czynnościach udało się ustalić tożsamość zmarłej. Jak poinformowała młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach:

 

To 31-latka pochodząca z jednej z podkieleckich miejscowości. Kilka dni temu bliscy zgłosili nam jej zaginięcie. Wstępnie wykluczyliśmy, by do śmierci 31-latki ktoś się przyczynił*

 

Powyżej miejsca, gdzie znaleziono ciało, znajduje się taras widokowy. Prawdopodobnie więc to z niego spadła 31-latka. Mógł to być nieszczęśliwy wypadek, lub też udana próba samobójcza.

 

Szok na lotnisku! Miał WĘŻE w spodniach!

 

*cyt. echodnia.eu

Komentarze