TRAGEDIA w rodzinie Komorowskich! Wszyscy pogrążyli się w ŻAŁOBIE!

Wielka tragedia w rodzinie Komorowskich! Wszyscy pogrążyli się w żałobie! Co się stało?

Była para prezydencka pogrążyła się w bólu po śmierci… Haliny Wołłowicz. To ciotka byłego prezydenta Komorowskiego. Walczyła w Armii Krajowej i była uczestniczką Powstania Warszawskiego. Przeżyła też okropną historię z ojcem braci Kaczyńskich, czyli Rajmundem Kaczyńskim.

Zobacz także: KONTROWERSYJNY strój Karoliny Szostak! PRZEGIĘŁA?

Anna i Bronisław Komorowscy opublikowali nekrolog. Co w nim napisali?

– Żegnamy śp. Halinę Wołłowicz. Dzielnego żołnierza Armii Krajowej i uczestniczkę Powstania Warszawskiego. Dobrego i ciepłego Człowieka. Żegnamy naszą kochaną Ciocię Helę. Anna i Bronisław Komorowscy z dziećmi i wnukami – czytamy.

Fot. Pixabay

W życiorysie powstańczym pani Haliny jest dramatyczna historia. To ciotka Komorowskiego udzieliła w powstaniu pomocy Rajmundowi Kaczyńskiemu.

– Pierwszym rannym, którego opatrywałam w Powstaniu, był Rajmund Kaczyński „Irka”, ojciec świętej pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pamiętam to jak dziś. Kciuk wisiał mu dosłownie na jednej żyłce. Muszę przyznać, że byłam tym widokiem przerażona. Na szczęście Rajmund trzymał się dobrze, o wiele lepiej ode mnie, pomimo że to przecież on został ranny. Kazał mi obciąć ten palec, ale ja oczywiście tego nie zrobiłam – powiedziała w książce „Dziewczyny z Powstania”.

Cała rodzina Komorowskich pogrążyła się w żałobie. Strata tak wielkiej postaci jest bolesna. Pani Halina na pewno na zawsze zostanie w sercach wielu Polaków.

Zobacz także: Wielka radość u Andrzeja i Agaty Dudów! Ale NOWINA!

Źródło: se.pl

Fot. PixabayKomentarze