Tragiczne wieści od Małgorzaty Ostrowskiej. Pogrzeb 6 lipca!

65-letnia Małgorzata Ostrowska śpiewała w zespole Lombard, następnie kontynuowała solową karierę.

Znana jest z przebojów takich jak „Szklana pogoda”, „Gołębi Puch”, czy „Mister of America”. Wczoraj na profilu gwiazdy pojawiły się smutne informacje.

 

https://www.instagram.com/ostrowska.official/

 

Małgorzata Ostrowska przekazała tragiczne wieści, bo zmarła wyjątkowa osoba. Nie tylko wierna fanka piosenkarki, ale i jej dublerka oraz matka chrzestna jej syna:

 

Małgorzata Mikołajczyk zawsze była barwnym ptakiem. I takim też zostanie w mojej pamięci na zawsze…

 

Była też jedną z najstarszych stażem fanek i doskonale pamiętała początki Lombardu i to czego już nikt inny nie pamiętał… Mało tego! Była matką chrzestną mojego syna oraz wystąpiła zamiast mnie w klipie Lombardu „Mam dość”.

 

Zmieniły się czasy, gusty muzyczne, „fankowała” już innej muzyce, zespołom, ale ciągle zdarzało nam się spotkać przy okazji moich koncertów…

 

Dziś Gosia odeszła w Kaliszu po długiej chorobie nowotworowej. Smutno bardzo… [*]

– napisała Ostrowska.

 

Pogrzeb Małgorzaty Mikołajczyk

 

Pogrzeb świecki (jak chciała Małgosia)Małgosi Małgorzata Mikołajczyk odbędzie się w czwartek 6 lipca o godzinie 15 na Cmentarzu Zagorzynek, 62-800 Kalisz ul.Częstochowska 132. Proszę o informowanie znajomych Gosi.

– podano na facebooku.

 

Wielu fanów Małgorzaty Ostrowskiej doskonale pamięta czy też kojarzy Małgorzatę Mikołajczyk. Składali więc wyrazy współczucia.

 

>>>Michał Szpak pokazał się z chłopakiem. „Obrzydliwość !” – komentuje internautka.

 

https://www.instagram.com/ostrowska.official/

 

Komentarze