Tyle zarabia Kim Kardashian na Instagramie! Jeden jej post jest warty…

Tyle zarabia Kim Kardashian na Instagramie! Jeden jej post jest warty…

O Kim Kardashian mówi się że jest znana z tego że jest znana. Nikt do końca nie potrafi wyjaśnić na czym polega jej sukces. Swoją popularność wykorzystuje na Instagramie. Swoje posty bardzo drogo wycenia! Ceny powalają.

 

Gwiazda zdobyła rozgłos przez reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Program przedstawiał losy bogatej rodziny: ich zwyczaje i codzienność. Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku. Zatem z rok celebrytka skończy już 40 lat. Jest żoną amerykańskiego rapera Kanye Westa, z którym ma córkę North oraz syna Sainta. Dwójkę pozostałych dzieci (Chicago, Psalma) urodziły im wynajęte surogatki.

 

Mimo upływu czasu, wykorzystuje ona wszystkie sposoby na wzbogacanie się. A najlepiej jej do tego wychodzą media społecznościowe! W końcu 151 milionów obserwujących na Instagramie to potężna siła i świetna maszyna do zarabiania pieniędzy. Pewna marka ubraniowa zaproponowała jej 1 mln dol. za opublikowanie zdjęcia na swoim koncie w popularnym serwisie społecznościowym. Amerykanka świetnie monetyzuje swoją popularność i obecność w sieci, jednak w tym przypadku zrezygnowała z kontraktu.

 

ZOBACZ: Był tak gruby, że nie mógł lecieć samolotem! Ale użył podstępu!

 

Kim Kardashian wyjaśniła, że podjęła taką decyzję po rozmowie ze swoim mężem – raperem i biznesmenem, Kanye Westem. Jak tłumaczyła influencerka – marka ta kopiowała projekty Westa. Nieco później West za to podziękował i to jak! Wręczył jej czek na 1 mln dol. i zaproponował udziały w jego firmie odzieżowej – podaje „Business Insider Polska”. To jest miłość!Komentarze