Ukradła 3,5 tysiąca! Nie wiedziała, że jej twarz uchwycą kamery monitoringu…

Ukradła 3,5 tysiąca! Nie wiedziała, że jej twarz uchwycą kamery monitoringu… Nie wiadomo na co liczyła złodziejka z Katowic, jednak jej występek został zarejestrowany przez monitoring na osiedlu Giszowiec.

 

 

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków w Katowicach. Kobieta poszukiwana obecnie przez policję, podawała się za pracownicę fundacji. Dzięki kłamstwom i ckliwej historii, udało jej się uśpić czujność jednej z lokatorek budynku. Złodziejka wykorzystała nieuwagę kobiety, a następnie ukradła jej 3,5 tysiąca złotych. Po wszystkim oszustka opuściła mieszkanie i odjechała samochodem w nieznanym kierunku. Nie przypuszczała, że jej sylwetka i twarz zostaną zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Zobacz też: Nie żyje słynna gwiazda porno Jessica Jaymes. 43-latkę znaleziono martwą w…

Do wszystkich osób, które rozpoznają kobietę ze zdjęć, funkcjonariusze policji zwracają się z prośbą o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji V w Katowicach przy ul. Lwowskiej 7, nr tel. 32 200 37 22; 32 200 37 00; adres e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl., lub o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach tel. 32 200 25 55. Policja gwarantuje anonimowość.

Źródło zdjęć: Policja w Katowicach, Pixabay

 Komentarze