Ukradła 3,5 tysiąca! Nie wiedziała, że jej twarz uchwycą kamery monitoringu…

Ukradła 3,5 tysiąca! Nie wiedziała, że jej twarz uchwycą kamery monitoringu…

Ukradła 3,5 tysiąca! Nie wiedziała, że jej twarz uchwycą kamery monitoringu… Nie wiadomo na co liczyła złodziejka z Katowic, jednak jej występek został zarejestrowany przez monitoring na osiedlu Giszowiec.

 

 

Do zdarzenia doszło w jednym z bloków w Katowicach. Kobieta poszukiwana obecnie przez policję, podawała się za pracownicę fundacji. Dzięki kłamstwom i ckliwej historii, udało jej się uśpić czujność jednej z lokatorek budynku. Złodziejka wykorzystała nieuwagę kobiety, a następnie ukradła jej 3,5 tysiąca złotych. Po wszystkim oszustka opuściła mieszkanie i odjechała samochodem w nieznanym kierunku. Nie przypuszczała, że jej sylwetka i twarz zostaną zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Zobacz też: Nie żyje słynna gwiazda porno Jessica Jaymes. 43-latkę znaleziono martwą w…

Do wszystkich osób, które rozpoznają kobietę ze zdjęć, funkcjonariusze policji zwracają się z prośbą o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji V w Katowicach przy ul. Lwowskiej 7, nr tel. 32 200 37 22; 32 200 37 00; adres e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl., lub o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Katowicach tel. 32 200 25 55. Policja gwarantuje anonimowość.

Źródło zdjęć: Policja w Katowicach, Pixabay

 Komentarze