„Umierałeś na moich oczach”. Poruszające słowa na temat Michała Koterskiego!

Michał Koterski znany też jako Misiek Koterski (ur. 1979) to aktor, prezenter i satyryk.

Gwiazdor kojarzony jest z luzem i specyficznym poczuciem humoru. Jednak i w jego życiu były bardzo ciemne strony. Jak sam wspomina, staczał się w dół.

 

https://www.instagram.com/misiekkoterski/

 

Otóż Misiek Koterski już jako nastolatek zaczął brać narkotyki. Później do tego doszedł alkohol.

 

Przez uwikłanie w alkohol i narkotyki aktor wychodził na scenę nie zawsze trzeźwy, potrafił się też awanturować na imprezach oraz odczuwać ciągły tzw. głód. Sława stała się jego przekleństwem.

– czytamy w magazynie Viva*

 

Na szczęście jednak aktor przezwyciężył uzależnienie i od ośmiu lat żyje w trzeźwości. Wczoraj zamieścił swoje zdjęcia z tortem i napisał:

 

Minęło mi właśnie 8 lat życia w trzeźwości, bez żadnych substancji zmieniających świadomość (alkoholu,narkotyków,leków , itp) Mogę z ręka na sercu z pełna świadomością i poczuciem powiedzieć ze to były i są najpiękniejsze i najwspanialsze lata mojego życia.

 

Wspomniał też słowa swojego przyjaciela, Gustlika, który trwał przy nim nawet w najgorszym czasie:

 

Patrząc na Ciebie w tamtym okresie kiedy staczałeś się w dół pękało mi serce, wydawało mi się wtedy ze ty już nigdy z tego nie wyjdziesz, umierałeś na moich oczach a co było najgorsze miałem poczucie ze nie da Ci się pomoc. Dzisiaj jak patrzę na ciebie kiedy jesteś zdrowy ,trzeźwy, osiągasz te wszystkie sukcesy zrozumiałem ze wszystko jest w życiu możliwe.

– miał powiedzieć przyjaciel Koterskiego.

 

Tak więc Michał Koterski świętuje piękną rocznicę, a jego historia może dodać otuchy innym osobom, które zmagają się z nałogiem.

 

>>>Marcin Prokop pokazał efekt „bezmyślnego gryzmolenia”. Fani nie mieli wątpliwości, kto jest na rysunku!

 

https://www.instagram.com/misiekkoterski/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

 

 

*viva.pl

 

Komentarze