Opinie o Superbet – dlaczego są pozytywne?

W 2017 roku doszło do prawdziwego przewrotu w branży polskich zakładów bukmacherskich. Mowa tutaj oczywiście o ustawie hazardowej, która ograniczyła wpływ nielegalnych operatorów na terenie naszego kraju, a przynajmniej taki był jej zamysł. Jak obecnie wygląda sytuacja na rynku i jakie są opinie graczy na temat poszczególnych operatorów, w tym Superbet?

 

Superbet – nowa siła na polskim rynku

 

Superbet to rumuński bukmacher, który na polskim rynku znajduje się już od dłuższego czasu. W przeszłości jednak większość graczy kojarzyło tę firmę głównie z punktami stacjonarnymi, które jednak nie odniosły tak dużego sukcesu. Tak naprawdę przełomowym wydarzeniem w historii Superbet na terenie naszego kraju jest wejście w kanał online. Można powiedzieć, że od tego wydarzenia rumuński operator zaczął drogę na szczyt w polskiej branży zakładów bukmacherskich.

 

Początki łatwe nie były, jednak zatrudnienie najlepszych specjalistów w branży bez wątpienia zrobiło robotę. Superbet ma przyjemny produkt dla graczy, co odbija się w opiniach klientów. Doskonale widać to na swego rodzaju forach bukmacherskich, a także grupach. Obecnie większość osób, jeśli otwiera konto u bukmachera, to z reguły robi to właśnie w Superbet. Co ich przekonuje? Przede wszystkim bardzo dobra oferta, w której nie brakuje specjalnych zdarzeń, a także zakładów na mniej popularne dyscypliny. Wysokość kursów u tego operatora również jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Na dodatek Superbet nie ma sobie równych, jeśli weźmiemy pod uwagę promocję dla nowych, a także stałych klientów. Doskonale widać to podczas aktualnie odbywających się mistrzostw świata, gdzie rumuński bukmacher zdominował polską branżę.

 

Superbet – najlepsze promocje na rynku!

 

Superbet to firma, która bardzo mocno inwestuje na polskim rynku. Z pewnością zauważają to gracze, którzy mają regularnie szanse na specjalne bonusy i promocje. W Superbet tak naprawdę nie ma nudnych dni i praktycznie na każdy mecz możesz skorzystać ze specjalnych opcji, które pojawiają się dla nowych, jak również stałych klientów. Na pozytywne Superbet opinie wśród graczy wpływają głównie odczucia osób, które posiadają już konto, gdyż to właśnie o nich bukmacher musi dbać najmocniej, aby przy panującej konkurencji nie zdecydowali się na zmiany.

 

Superbet nie zapomina jednak o nowych klientach, co doskonale widać podczas aktualnych Mistrzostw Świata w Katarze. Przed większością spotkań dostępne są dedykowane boosty, w których możesz obstawić z kursem 150 na jakiejś wydarzenie. Dla przykładu, warto tutaj wspomnieć o specjalnych promocjach, które były dostępne na mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej, jak chociażby kurs 150 za przynajmniej jedną strzeloną bramkę z Meksykiem czy też Argentyną. Ostatecznie nie udało nam się dokonać tej sztuki, jednak bukmacher wypłacił graczom bonusy za promocję na wygraną w meczu z Arabią Saudyjską.

 

Ogólnie analizując ofertę Superbet warto zwrócić uwagę na to, że przede wszystkim każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu dostępne promocje, w których można wziąć udział nawet bez wpłaty swoich pieniędzy, jak chociażby SuperGame. Oprócz tego dostępne są również takie możliwości, jak chociażby Superprzewaga, czyli innowacja na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Chodzi w niej o to, że jeśli obstawiona przez ciebie drużyna wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie, to twój kupon automatycznie jest rozliczany jako wygrana niezależnie od końcowego wyniku. W związku z tym gracze, którzy lubią obstawiać rynki główne praktycznie nie mają wątpliwości co do tego, którego bukmachera powinni wybrać. Superbet gwarantuje im wysokie kursy, a do tego większe szanse na wygraną, przecież jak mawiał Czesław Michniewicz 2:0, to jeden z najbardziej niebezpiecznych wyników – na pewno nie dla graczy w Superbet!

 

Superbet a konkurencja

 

Analizując oferty poszczególnych bukmacherów na polskim rynku, warto zwrócić uwagę, że tak naprawdę kompleksową ofertę ma tylko kilku operatorów. Składają się na nią promocje dla nowych, jak również stałych graczy, wysokość kursów i odpowiednia obsługa klienta. Superbet znajduje się w czołówce notowań wśród graczy, ponieważ dba o wszystkie z kluczowych sektorów. Gracze nie muszą się obawiać, że zostaną oszukani, czy też bonusy nie trafią na ich konta. To wszystko ma wpływ na pozytywne opinie, jakie zbiera Superbet na terenie naszego kraju. Obecnie można powiedzieć, że jest to trzecia siła na rynku, jednak Fortuna i STS bez wątpienia nie mogą spać spokojnie.

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać Superbet, a nie innego z bukmacherów? Oprócz wcześniej omówionych promocji, warto również podkreślić, że Superbet ma znakomitą aplikację mobilną. W związku z tym, że w dzisiejszych czasach większość osób korzysta z oferty bukmacherów, głównie za pośrednictwem swojego telefonu, to aplikacja mobilna jest jednym z kluczowych elementów. Oprócz tego możesz korzystać z promocji Super Spin, gdzie każdego dnia możesz wygrać konkretne bonusy, w zależności od Twojego szczęścia.

 

Mundial w Superbet – opinie

 

Już od dłuższego czasu było wiadomo, że tak naprawdę Mistrzostwa Świata w Katarze będą decydującym wydarzeniem w 2022 roku na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Eksperci spodziewali się znakomitych promocji, a także niezwykłej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi operatorami. W końcu obecnie z licencją Ministerstwa Finansów na rynku znajduje się już ponad 20 bukmacherów.

 

Mundial w Superbet to wydarzenie, na które bez wątpienia czekało wielu graczy, chociaż niektórzy dziennikarze wypowiadają się o tym turnieju w mocno negatywnym stylu. Eksperci spodziewali się, że rumuński bukmacher przygotuje dla swoich klientów wiele ciekawych opcji i tak też się stało. Bez wątpienia trzeba tutaj wyróżnić kampanię związaną z codziennym obstawianiem, za które można zgarniać freebety. Mowa oczywiście o akcji Go Super 20 + 22.

 

Superbet przygotował tyle znakomitych promocji na ten turniej, że tak naprawdę konkurencja została daleko w tyle. Część z operatorów próbowała kopiować poszczególne akcje, tworząc boosty kursowe czy też inne rankingi, jednak ostatecznie najlepsze opinie bez wątpienia zebrał Superbet. Rumuński bukmacher po raz kolejny wyznaczył trendy w branży i można się spodziewać, że podobnie będzie wyglądała jego polityka w kolejnym roku.

 

Aktualne rankingi i notowania wskazują, że Superbet goni STS i Fortunę w udziale rynkowym. Prawdę mówiąc, patrząc na działania tego operatora, można się było spodziewać, że liderzy będą musieli zacząć spoglądać za siebie i w perspektywie 2-3 lat, może się zrobić na polskim rynku bardzo ciekawie. Szczególnie, jeśli Superbet utrzyma tak dobre opinie wśród graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie. Obecnie ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty, które przemawiają za tym, że lepiej obstawiać w STS i Fortunie, niż Superbet. Dla gracza bez wątpienia najbardziej wartościowym wyborem jest obecnie rumuński operator.

 

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

 


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze