Przepowiednia jasnowidza o Robercie Lewandowskim! Co powiedział Krzysztof Jackowski?

Kibice, bukmacherzy i eksperci zastanawiają się jak pójdzie biało-czerwonym podczas Euro 2020. Wątpliwości co do tej kwestii postanowił rozwiać Krzysztof Jackowski. Co powiedział słynny jasnowidz z Człuchowa?

Jak pójdzie Orłom?

Pierwszy mecz Polacy w ramach Euro 2020 rozegrają 14 czerwca ze Słowacją. Spotkanie odbędzie się w Sankt Petersburgu. Kolejny mecz czeka Polaków już 19 czerwca z Hiszpanią, a następny 23 czerwca ze Szwecją. Jak biało-czerwoni sprawdzą się podczas Euro 2020? O przewidywanie sportowej przyszłości pokusił się jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Pozytywne wiadomości

Krzysztof Jackowski przewiduje, że spotkania biało-czerwonych przebiegną dość pozytywnie. Jasnowidz powiedział dziennikowi Fakt:

Jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To  będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem z jakimi zespołami, będą wygrane. Natomiast jeden będzie zremisowany lub przegrany.

To dobre wiadomości, bo mogą świadczyć o tym, że wyjdziemy z grupy. Jednak czy biło-czerwoni na jakąś drużynę powinni szczególnie uważać? Krzysztof Jackowski powiedział:

Co do Słowacji to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają siły. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem.

Facebook/Łączy nas piłka

Kto zwycięży?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że Euro 2020 wygra jakiś mały kraj. Jasnowidz z Człuchowa radzi biało-czerwonym, żeby nie stawiali tylko na Roberta Lewandowskiego. Według Jackowskiego każdy z polskich piłkarzy ma szanse zabłysnąć. Aktualnie polscy piłkarze przebywają w Sopocie. Tam mają bazę treningową i właśnie stad będą wyruszać na swoje kolejne mecze. Piłkarze trenują w Gdańsku na stadionie, na którym na co dzień trenuje Lechia Gdańsk. Czy pobyt na Wybrzeży przyniesie im szczęście? Trzymamy kciuki!Komentarze