Uwielbialiśmy ją w „M jak miłość”! Na JAW wyszło, że…

Początki kariery znanej i lubianej aktorki z „M jak miłość”były kiedyś bardzo zaskakujące.

Adriana Kalska (33 l.), czyli narzeczona Mikołaja Roznerskiego (36 l.), z którym tworzy także parę w „M jak miłość”, swoją karierę rozpoczynała w…

 

Adriana miała swój debiut w telewizyjnym show pt:  „Szansa na sukces”. Z aktorką wystąpili między innymi:Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt (30 l.) – aktorka znana z „O mnie się nie martw”, Michał Grobelny (25 l.) z  „The Voice of Poland”, Paweł Wolsztyński, aktor „O mnie się nie martw” i Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, finalistka „Idola”. Odcinek wygrał wówczas Michał Grobelny, który zaśpiewał „C’est la vie”.

Ada Kalska była wówczas na piątym roku Akademii Teatralnej w Krakowie. Pochodząca ze Słupska aktorka nie była jeszcze znana szerszej publiczności. W swoim dorobku miała epizod w „Ojcu Mateuszu” i serialu „Żołnierze wyklęci” z 2008 roku.

 

 

ZOBACZ TEŻ:ZMARŁ najśmieszniejszy aktor serialu „Świat według Kiepskich”!

 

 

Ponadto zdolnośći wokalne dziś znanej już aktorki, można było zaobserwować w 2018 roku w dziesiątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” na Polsacie, gdzie zajęła czwarte miejsce.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Popularny wśród turystów kraj wprowadza restrykcyjne przepisy! Otyli muszą mieć się na baczności!

 

 

Dziś aktorka cieszy się dużą sympatią wśród fanów „M jak miłość”. W serialu sama odnalazła szczęście, ponieważ to właśnie na planie poznała swojego obecnego narzeczonego.

 

 

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze