Łódzki sąd przyznał jej REKORDOWE ODSZKODOWANIE! Kobieta poślizgnęła się na…

Gigantyczne odszkodowanie otrzyma kobieta, która wywróciła się na…

Taką decyzję podjął Sąd Okręgowy w Łodzi. Do niefortunnego wypadku doszło, kiedy seniorka udała się do spółdzielni w celu opłacenia czynszu.

Emerytka poślizgnęła się na oblodzonym chodniku i przewróciła się. Bezpośrednio po upadku kobieta udała się o własnych siłach do domu.

 

Na początku seniorka nie odczuwała żadnych symptomów złego samopoczucia, dopiero później zaczęła odczuwać objawy wypadku.

Jej stan zaczął się znacznie pogarszać. Jak informuje fakt.pl, starsza kobieta trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej krwiaka śródczaszkowego i częściowy niedowład. Poszkodowana emerytka straciła też pamięć, a także umiejętność sprawnego czytania i liczenia. W konsekwencji kobieta trafiła do całodobowej placówki, gdzie jest poddawana ciągłej opiece medycznej.

 

ZOBACZ TEŻ:REKLAMÓWKA zawieszona na drzewie kryła TO! Właścicielowi grożą poważne konsekwencje!

 

Sąd Okręgowy w Łodzi przyznał kobiecie gigantyczne odszkodowanie na rekordową kwotę w wysokości 322 tysięcy złotych. Zdaniem sądu odpowiedzialność za tragiczny wypadek ponosi prywatna firma, która zajmowała się sprzątaniem i odśnieżaniem terenu należącego do spółdzielni i to właśnie ona musi wypłacić odszkodowanie.

Sąd za znaczący argument podał to, że prywatna firma jest w pełni odpowiedzialna za odśnieżanie chodników, aby piesi mieli mogli w ten sposób czuć się bezpiecznie.

 

ZOBACZ TEŻ:Zabił babcię i myślał, że jest niezniszczalny. Policjanci musieli strzelać

 

Źródło:biznesinfo/pixabayKomentarze