Polska wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w USA! Wszystko przez…

Przerażające wieści dotarły do Polski. Nasza rodzima wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Mowa o piosenkarce country Urszuli Chojan.

Urszula Chojan była liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Według nieoficjalnych informacji, przyczyną śmierci artystki był tragiczny wypadek. Wiele wskazuje na to, że pani Urszula miała miała spaść z konia, który ją stratował. 

Na początku października pojechała na dwa miesiące do Teksasu zaproszona przez Polonię. Zwiedzała, koncertowała. Wsiadła na konia. Niestety spadła i koń ją stratował. Nie żyje…. Dla nas to szok, bo spotykaliśmy się niemal na okrągło na różnych imprezach, koncertach, w domu miała garaż przerobiony na studio, gdzie spotykaliśmy się cyklicznie. Osoba ciepła, radosna, ciągle uśmiechnięta. Była szczęśliwa, że jedzie w podróż swojego życia… – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych przyjaciel artystki.

Urszula chojan wydała pięć solowych płyt: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie”, „Pociąg Do Mrągowa” oraz „Świat w Kolorze”.

Znałem Ulkę dosyć blisko, jej męża również. To para, która była dla siebie stworzona. Janusz pewnie nadal bardzo kocha Ulę, zrobiłby dla niej wszystko, ona dla niego również. Bardzo trudno mi o tym teraz mówić. Ula bardzo wierzyła w swój nowy materiał muzyczny, poświęciła mu bardzo dużo. Ten materiał i teledyski, które do niego powstały, byłby dla niej taką odskocznią w kraju, pozwoliłyby się jej wybić – wspominał artystkę Paweł Bączkowski, autor audycji Planeta County w Radiu Poznań.

Źródło zdjęć: Facebook

Zobacz: Jarosław Gowin w żałobie! Nie żyje

Źródło: Radio Poznań

Komentarze