Viki Gabor pochwaliła się nową stylizacją! Jaka cena? PADNIESZ!

Kariera Wiktorii Gabor po wygranej na Eurowizji Junior nabrała tempa. Młodziutka piosenkarka na swojego instagrama dodała ostatnio najnowszą stylizację. Fani są zachwyceni. Tylko jaka cena? Padniesz!

O Wiktorii Gabor jest teraz bardzo głośno. Wszystko dzięki wygranej na Eurowizji Junior. 12-latka jest teraz na topie. Nagrała piosenkę pt. „Ramię w ramię” wraz ze znaną legendą muzyki Kayah. Utwór ma miliony wyświetleń na YouTube.

 

Ostatnio piosenkarka na swoim oficjalnym koncie na Instagramie postanowiła pochwalić się nową stylizacją. Zdjęcie pochodzi z sesji dla firmy „Puma.” Jak się okazuje 12-latka przez kilka miesięcy będzie reklamować najnowszą kolekcję „Pumy.”

 

Przedstawiła, więc swoją pierwszą stylizację. Zobaczyć ją można tutaj:

Kochani! Miło mi ogłosić, że zostałam ambasadorką najnowszej kolekcji @pumasportstyle 💜 #PumaTalents #PumaRider #FutureRider

-napisała piosenkarka.

 

Fani oszaleli na punkcie najnowszej stylizacji Gabor. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

 

Jak Ty to robisz? To przestępstwo być takim ładnym jak Ty.
Pasuje Ci ten kolor. Jesteś najładniejsza na świecie.

-oto jedne z wielu komentarzy dotyczące najnowszego stroju.

 

Pewnie wiele osób zastanawia się ile kosztuje dres, który zaprezentowała 12-latka. Cały dres kosztuje prawie 700 złotych. Można też kupić osobno. Spodnie kosztują zatem 329 złotych, bluza 369 złotych, a buty 399 złotych.

 

Podoba Wam się najnowsza stylizacja Wiktorii Gabor? Myślicie, że jej do twarzy?

Źródło: JastrząbPost

Foto: zrzut ekranu

Komentarze