Julia Wieniawa NIE umiała powstrzymać łez! Wspomina…(WIDEO)

Idolka nastolatek Julia Wieniawa jest teraz na ustach wszystkich. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym tak się wzruszyła, że nie mogła powstrzymać łez. Wspomina w nim o…

Julia Wieniawa występuje teraz w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” dlatego też aktualnie coraz więcej jej w mediach.

W najnowszym wywiadzie Wieniawa zapytana została jednak o niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego. Znana m.in. z serialu „Rodzinka.pl” aktorka nie potrafiła powstrzymać łez.

 

Powiedziała, że kiedy tylko dowiedziała się o śmierci Pawła Królikowskiego od razu skontaktowała się z jego synem Antkiem, by wesprzeć go w trudnych chwilach.

 

Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem, bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby.

-powiedziała Julia Wieniawa.

 

Z Antkiem nie mam za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość ze słowem wsparcia. Podziekował – myślę, że to wystarczy.

-dodała.

 

Aktorka do końca wierzyła, że Paweł Królikowski wyzdrowieje.

 

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego po ciężkiej chorobie. Jego życie nie było usłane różami. Kilka lat temu wykryto u niego tętniaka mózgu. Wydawać się mogło, że aktor powoli wraca do zdrowia, ale później znów trafił do szpitala.

W czwartek w Warszawie odbył się pogrzeb aktora. Pojawiły się na nim tłumy i znani artyści. Pożegnała go też Julia Wieniawa.

Źródło: pudelek.pl, party.pl

Foto: zrzut ekranuKomentarze