Król disco-polo ODEBRAŁ PORÓD! „Razem z panią doktor Klaudią…”

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w święto Trzech Króli! Gwiazdor muzyki disco-polo odebrał właśnie poród! Wszystko, na szczęście, zakończyło się sukcesem!

 

 

To z pewnością musiała być bardzo stresująca chwila dla gwiazdora muzyki disco-polo. Konrad „Skolim” Skolimowski jest często nazywany „nowym królem disco-polo” właśnie odebrał poród swojej żony. Nagrał relację, w której (w niebieskim fartuchu na oddziale porodowym) powiedział: „A teraz właśnie razem z doktor Klaudią przyjmujemy zaraz poród. Jesteśmy na sali, gotowi już do działania”!

 

 

Kilka chwil później przyszedł na świat długo oczekiwany potomek. Dzieciątko Konrada „Skolima” Skolimowskiego jest całe i zdrowie. Popularny piosenkarz poinformował wszystkich swoich fanów o tym radosnym wydarzeniu na jednym z profili w mediach społecznościowych. „Skolim” podał lakonicznie: „Uwaga miasta i wioski Narodził się Jaś Skolimowski 60cm 4,200”.

 

 

Fani nieomal nie posiedli się z radości! Cały czas napływają gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców malutkiego Jasia. Pod postem można przeczytać takie komentarze jak: „zdrówka dla Oli i Jasia”, „nareszcie będziesz miał z kim chodzić na ryby”, „Sukces! Bardzo się cieszymy!”, „Nie wiedziałem Skoli, że ty takie rzeczy umiesz robić. Zaimponowałeś mnie w tej właśnie chwili”, „Zdrówka dla Jasia, jaki on w ogóle jest duży! Kto by się spodziewał, chyba po tatusiu”, „Spory chłopczyk, niech szybko rośnie!”, „Gratulację pewnie nie mogłeś się doczekać spory ten Jasiu gratulacje jeszcze raz”.

My również przyłączamy się do życzeń i życzmy wszystkiego co najlepsze dla maleństwa i dla rodziców! Przede wszystkim zdrowia dla Jasia, a dla rodziców przespanych nocy, spokoju i radości ze swojej pociechy. Może jednak kiedyś syn piosenkarza pójdzie w ślady tatusia i będzie walczył o koronę w muzyce disco-polo! Czas pokaże…

 

 

ZOBACZ: Tragiczne doniesienia z Izraela! Żydzi utopili się w…

 

 

Konrad „Skolim” Skolimowski to autor takich hitów muzycznych jak: „Moja dama”, „Magiczny czas”, „Ja na ciebie mam ochotę”, „Moja dama”, „Chcę cię skarbie”, czy: „Ola la la”. Klikając tutaj przejdziesz na oficjalny kanał gwiazdora muzyki disco-polo.Komentarze