W czasie kwarantanny z nudów przekopał ogródek. Dokonał niesamowitego odkrycia!

Podczas pandemii koronawirusa większość z nas woli siedzieć w domu i wolny czas wykorzystywać na zaległości w serialach, czy nieprzeczytanych książkach. Zupełnie inaczej było w przypadku John’a Barayshaw’a z Wielkiej Brytanii. Mężczyzna z nudów przekopał ogródek i dokonał niezwykłego odkrycia!

O tym, ze w czasach pandemii COVID-19 można zrobić coś pożytecznego i przy okazji dokonać cennego znaleziska przekonał się John Brayshaw w Heckmondwike. Brytyjczyk z nudów przekopał ogródek. Chciał zrobić porządek między grządkami i zasadzić trochę kwiatów. Ku jego zaskoczeniu łopata zaczęła uderzać o coś metalowego. Mężczyzna zaczął kopać, aż wreszcie się dokopał. Kiedy zobaczył z czym ma do czynienia musiał dwa razy się uszczypnąć. Okazało się, że w jego ogrodzie zakopano starego Forda z lat 50!
Brytyjczyk pracował przez 4 godziny, aż wreszcie wykopał cały pojazd! John przyznał, że przez lata nie miał bladego pojęcia, że pośrodku jego ogrodu znajduje się stary zabytkowy pojazd! Gdyby o tym wiedział już dawno, by go wykopał. Zaskakujące znalezisko zaskoczyło również bliskich mężczyzny. Okazało się, że auto było zakopane z silnikiem i tablicami rejestracyjnymi, których nie zdemontowano. Póki co nie wiadomo kto i dlaczego zakopał pojazd w ogródku, jednak Brytyjczyk ma wielkie nadzieję, że wkrótce uda mu się to odkryć.

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.com, wideo: youtube.com

 

 

Komentarze