Niecodzienny widok! Tysiące dziwacznych stworzeń zaatakowało plażę!

Do niecodziennej sytuacji doszło na plaży w okolicach brytyjskiej miejscowości Scarborough. Na piasku pojawiło się tysiące dziwacznych stworzeń, które przeraziły ludzi. Wiele osób przecierało oczy ze zdumienia i zastanawiało z czym ma do czynienia. Z pomocą pospieszyli naukowcy.

Tysiące dziwacznych stworzeń w niezwykły sposób opanowało całą plażę Cayton Bay, która znajduje się nieopodal miejscowości Scarborough. Świadkowie zdarzenia przyznają, że owady pojawiły się nagle, a przerażeni ludzie zaczęli uciekać w panice. Niektórzy z zaciekawieniem się im przyglądali i fotografowali. Na miejscu pojawili się również zaalarmowani naukowcy. Początkowo setki tysięcy owadów wzięto za dziwnie wyglądające wodorosty, które morze wyrzuciło na brzeg. Po dokładnym przyjrzeniu się szybko okazało się, że to zupełnie co innego.

 

ZOBACZ:Przez koronawirusa nie mogła przytulić swojej mamy! Znalazła na to niezwykły sposób!

 

Morskie fale wyrzuciły na plażę chrząszcze rhizotrogus majalis, które występują zazwyczaj na kontynencie. Naukowcy zastanawiają się jakim cudem taka chmara owadów dostała się morzem na ląd. Wielu z nich opisało widok jaki zastali na brzegu jako coś niezwykłego i trudnego do opisania. Liczba chrząszczy przerosła najśmielsze oczekiwania wszystkich i nie sposób było ich policzyć. Chrząszcze zostały na plaży, kiedy spacerowicze wybrali się tam późnym popołudniem po owadach nie było już śladu. Wielu z nich przyznało, że to tajemnicze i dziwne zjawisko zapamiętają do końca swojego życia.

Yesterday afternoon whilst the team were on a coastal patrol, a member of the public alerted them to something strange…

Gepostet von Scarborough & Burniston Coastguard Rescue Team am Dienstag, 14. April 2020

ZOBACZ TAKŻE:Urodził się ze SKORUPĄ ŻÓŁWIA na plecach! ZJECHALI MATKĘ z góry na dół

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com, facebook.com

 

 

 Komentarze