W sklepie robił coś obrzydliwego z lodami! Uchwyciła go kamera! [VIDEO]

Pewien mężczyzna robił coś obrzydliwego w sklepie. Jego zachowanie było karygodne!

Pewien filmik z 2019 roku zyskał popularność, kiedy to 24-letni D’Adrien L’Quinn Anderson podczas wizyty w sklepie zrobił coś odrażającego!

 

Młody mężczyza otwierał pudełka z lodami, lizał je i wbijał w nie palce. Następnie zamknął opakowanie i odłożył na miejsce. Pomyśleć, że klient potem mógłby kupić takie lody przyprawia o mdłości!

 

Klienci supermarketu nie mieli pojęcia, że lody, które kupują są już otwarte i zanieczyszczone zarazkami pochodzącymi z ciała Andersona. „Śmieszna akcja” miała miejsce w sklepie Walmart w Port Arthur w Teksasie. Film został wyświetlony w mediach społecznościowych ponad 189 tysięcy razy.

 

Ktoś z oglądających zgłosił sprawę odpowiednim organom. W styczniu 2020 roku aresztowano żartownisia, który przyznał się do popełnionych czynów. Chłopak trafił do więzienia na 30 dni. 

Ponadto mężczyzna został zobowiązany do zapłaty 1 565 dolarów grzywny na rzecz firmy w ramach zwrotu za wykorzystane lody.

 

Spożycie lodów, które były otwarte na długo przed zakupem grozi poważnymi infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi układu pokarmowego.

 

 

https://www.facebook.com/100002323428004/videos/2392253680862056/

 

 

ZOBACZ TEŻ:Viki Gabor pochwaliła się nową stylizacją! Jaka cena? PADNIESZ!

 

Źródło:popularne.pl/pixabay

Źródło nagrania:Facebook

Komentarze