Wieniawa zamieszana w HANDEL DZIEĆMI?! Zdradziło ją TO zdjęcie!

W sieci pojawiło się zdjęcie Julii Wieniawy, które wzbudziło spore zainteresowanie wśród fanów aktorki. Chodzi o handel dziećmi.

Julia Wieniawa jest jedną z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na jej Instagramie obserwuje ją niemalże 1,5 miliona fanów. Nic dziwnego, wielbiciele Julii zainteresowani są jej życiem prywatnym i zawodowym. Z niebywałą skutecznością wyłapują wszelkie plotki na temat gwiazdy i zdjęcia, które pojawiają się w sieci. Kariera Julii nabiera coraz to większego tempa. Gwiazda dostaje propozycje udziału nie tylko w serialach ale także i w filmach znanych reżyserów. Celebrytka przyznała, że chciałaby nawet podbić w przyszłości Hollywood, jednak wie, że wymaga to mnóstwa pracy i wysiłku.

Młoda celebrytka wywołała ostatnio spore zainteresowanie fanów. Chodzi o nowy film reżyserii Patryka Vegi pt. „Small world” z Julką na czele. Aktorka zagra ofiarę handlu ludźmi.Vega opublikował na swoim Instagramie zdjęcie Wieniawy w bardzo romantycznej scenerii. Gwiazda ma na sobie czerwoną, kobiecą bieliznę. Reżyser pod zdjęciem zapowiedział, że już w środę pojawi się zwiastun produkcji a gorąca fotka aktorki jest małą zapowiedzią tego co przyszykował dla swojej publiczności.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje gwiazda Polsatu. Przegrał walkę z ciężką chorobą

 

 

,,Kochani, już w środę o godz 8.00 pokażę Wam zapowiedź zwiastuna filmu o handlu dziećmi „SMALL WORLD”‼️‼️‼️ #smallworldfilm#zwiastun”  – czytamy w opisie pod zdjęciem

 

handel
fot. instagram – patryk_vega_official

 

W jednym z wywiadów Patryk Vega przyznał, jak ważny jest dla niego ten projekt:

Nie możemy się już doczekać by zobaczyć Julię w takiej roli! A Wy?

 

Komentarze