Wojciech Mann pozbył się wszelkich zachamowań: „KRETYN I PAJAC” – kogo miał na myśli?

Wojciech Mann odkąd wziął rozbrat z publicznymi mediami nie ma oporów przed bezkompromisowym wyrażaniem swoich opinii. Teraz w internecie zdobywa wielką popularność jego post, w którym wyzywa od „kretynów i pajaców”… no właśnie – kogo właściwie ma na myśli Mann i o co poszło?

Wojciech Mann jest ostatnio wyjątkowo aktywny mediach społecznościowych. Być może to sprawka chwilowego braku pracy, a może chęć odegrania się za ostatnie niepowodzenia i zmiany, które zaszły w karierze szacownego redaktora. Niemniej jednak, niektóre ironiczne i pełne sarkazmu wypowiedzi chwytają za serca tysiące internautów, którzy masowo wręcz udostępniają je sobie dalej.

 

ZOBACZ TEŻ: Koszmarny weekend w Tatrach: Ania i Bartek zginęli na Zawracie – co wydarzyło się w stromym żlebie?

 

Ostatnio Wojciech Mann postanowił obrazić pewnego „eleganckiego pana”, którego nazwał „kretynem i pajacem”, a właściwie na początku nazwał go tylko „kretynem”, co teraz postanowił uściślić:

 

Chciałbym oświadczyć, że moja opinia o pewnym eleganckim panu, iż jest kretynem, jest wyjęta z kontekstu. W pełnym nie zmanipulowanym brzmieniu mówiła, że jest kretynem i pajacem

 

 

Internauci są zgodni, że Wojciech Mann uderza w prezydenta RP Andrzeja Dudę. Być może jest to pokłosie ostatnich wypowiedzi Dudy na temat ideologii LGBT, które odbiły się mocnym echem i wywołały wściekłość wśród postępowej części opinii publicznej.

 

Jeśli należycie do tych, którzy stęsknili się za głosem Wojciecha Manna, to już 26 czerwca będziecie mogli znowu usłyszeć go w Radiu Nowy Świat. To właśnie on poprowadzi pierwszą audycje na łamach debiutującej stacji. Porozmawia z Michałem Nogasiem, który także był redaktorem Programu III Polskiego Radia. Start o 7:45.Komentarze