WYDAŁO się kto prowadził łódkę Woźniaka-Staraka podczas wypadku!

Wypadek Piotra Woźniaka Staraka – nowe fakty! Badania jasno wskazały, co stało się feralnej nocy.

Śledczy pracowali wiele miesięcy by wyjaśnić dokładne przyczyny śmiertelnego wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Wszyscy zadawali sobie to samo pytanie „Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?”. Teraz wiadomo, kto sterował łodzią producenta!

Reporterom udało się dotrzeć do informacji, kto 18 sierpnia siedział za sterami łódki miliardera na jeziorze Kisajno. Wyniki szczegółowych badań nie pozostawiły złudzeń. Cała prawda wyszła na jaw. Przypomnijmy 18 sierpnia na jeziorze Kisajno doszło do tragedii. Płynący łódką Piotr Woźniak-Starak wraz z nieznaną 27-latką wypadli za burtę motorówki. Miliarder zignął na miejscu. Jak się okazało za sterami motorówki…

…siedział Piotr Woźniak Starak, co zresztą było wysoce prawdopodobne. Do tragedii doszło kiedy producent płynąc z dużą prędkością wykonywał gwałtowny manewr. Mimo ogromnego doświadczenia miliarder niestety nie opanował łodzi.

To był ostatni mamerw w jego życiu. Łódka stanęła dęba a następnie zaczęła obracać się wokół własnej osi. Para wypadła za burtę. 27-latka zdołała bezpiecznie dopłynąć do brzegu. Piotr Woźniak-Starak został raniony śrubą i zginął niemal od razu. 27-letnia Ewa O. powiedziała, że była w szoku i nie mogła zlokalizować producenta.

Według ustaleń śledczych Ewa O. wcześniej nie znała Piotra Woźniaka-Staraka. Miliarder jadł kolację w lokalu, w którym kobieta pracowała jako kelnerka. Woźniak-Starak późną nocą opuścił lokal. Ponadto zaproponował dziewczynie podwózkę do domu.

Fot. YouTubeKomentarze