Zapłakana Anita Werner. Oto CO spotkało ją w Norwegii!

Anita Werner (44 l.) to dziennikarka telewizyjna. Obecnie związana jest z TVN24, gdzie prowadzi programy: „Fakty po południu” i „Fakty po Faktach”.

Dziennikarka razem ze swoim partnerem, dziennikarzem sportowym Michał Kołodziejczykiem poleciała do Norwegii. Dziś na swoim profilu Anita Werner pokazała zdjęcia, na których jest mocno zapłakana. Przyznała „lały mi się z oczu łzy i nie chciały przestać”. Co się stało?

 

https://www.instagram.com/anita_werner_official/

 

Jak się okazuje, dziennikarka wraz ze swoim partnerem do Oslo polecieli po to, by przebiec tam maraton nazwie „BMW Oslo Maraton”. Anicie udało się ukończyć bieg, jednak na koniec ze zmęczenia w połączeniu ze szczęściem, puściły jej emocje.

 

Aaa!!! Mam to!!! Przebiegłam maraton!!! (…)

 

42,195 km #omg ! Miałam kilka kryzysów, kilka razy przegrywałam sama ze sobą, ale obiecałam sobie, że się nie poddam i że dam radę! Dałam! I jestem z siebie mega dumna!💪

– napisała.

 

Dziennikarka przyznała, że do tego biegu przygotowywała się dwa i pół roku. Dystans ponad 42 kilometrów przebiegła w czasie 4:41:56, natomiast jej partner był nieco szybszy. Michał Kołodziejczyk ukończył maraton z czasem 4:27:51.

Tak więc tym razem łzy Anity Werner były ze szczęścia i zrozumie je każdy biegacz, któremu udało się przebiec wymarzony maraton.

 

https://www.instagram.com/anita_werner_official/

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Komentarze