Zenek Martyniuk tak wyglądał 25 lat temu! Nie do poznania (WIDEO)

Jak wyglądał Zenek Martyniuk 25 lat temu w 1995 r.? Z pewnością bardzo się zmienił, jest prawie nie do poznania.

Zenek Martyniuk to popularna gwiazda disco-polo. Nie ma już Polaka, który choć raz nie słyszałby jego piosenki. Jego najpopularniejszą piosenką jest „Przez twe oczy zielone”, do której bawią się na różnych imprezach i młodsi, i starsi. Ostatnio jednak głośno jest nie o piosenkach celebryty, ale o filmie! Jego premiera odbyła się niedawno i wywołała zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

 

CZYTAJ TAKŻE: SZOKUJĄCA zmiana! Zrobił sobie 150 operacji PLASTYCZNYCH, żeby wyglądać jak…

 

Premiera filmu „Zenek” odbyła już 14 lutego w Walentynki w całej Polsce. Film opowiada o życiu piosenkarza disco polo, a także o spełnianiu marzeń. Zenon Martyniuk był zwykłym chłopakiem z Podlasia, który dzięki talentowi i robieniu tego, co kocha, doszedł do sukcesu. Jest liderem zespołu Akcent i nazywany „królem disco polo”. Stanowi inspirację dla wielu ludzi, aby być odważnym i kroczyć wyznaczoną przez siebie ścieżką do celu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk komentuje proces o POBICIE! „Wykręcili mi rękę do założenia kajdanek. Zabolało!”

 

Zenon Martyniuk udał się wraz z rodziną na premierę filmu. Spędzili miło czas, a następnie pozowali na ściance do zdjęć. Fotografowie uchwycili świetne ujęcia gwiazdy z mamą, żoną i siostrą

 

Zobaczcie, jak wyglądał i śpiewał Zenek Martyniuk 25 lat temu! Widzicie różnicę?

 

Źródło: wspolczesna.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com

Komentarze