Zmarła tuż przed swoim ślubem! Pozostawiła ukochanemu WYJĄTKOWĄ PAMIĄTKĘ!

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. 14 września tego roku Jessica miała stanąć na ślubnym kobiercu i przysięgać miłość swojemu narzeczonemu. Tak się jednak nie stało. Trzydziestoletnia pielęgniarka Jessica Guedes zmarła niedługo później.

Kobieta była wówczas w 29 tygodniu ciąży. Kilka minut przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Jessica doznała udaru mózgu w limuzynie, która wiozła ją do kościoła. Jej narzeczony Flavio Gonçalves, który jest doświadczonym strażakiem natychmiast zaczął próbę ratowania swojej niedoszłej małżonki, gdy tylko dowiedział się o stanie zdrowia ukochanej.

Jessica miała zawroty głowy i czuła ból w plecach. Później okazało się, że wszystko było spowodowane stanem przedrzucawkowym.

Zacząłem się niepokoić, ponieważ czekałem przy ołtarzu bardzo długo, a Jessica nie pokazała się w kościele. Jej kuzynka podbiegła do mnie główną nawą i powiedziała, że Jessica zemdlała. Wybiegłem z kościoła i podbiegłem do auta, w którym leżała Jessica; na krótką chwilę odzyskała przytomność i zamieniła ze mną kilka słów. Powiedziałem jej: „Kochanie, jestem przy tobie”. Odpowiedziała, że wszystko jest w porządku, ale ma silny ból w karku. W tym momencie zacząłem po prostu robić to, co robiłem przez siedem lat pracy w straży pożarnej. Wyciągnąłem ją z limuzyny, zacząłem udzielać pierwszej pomocy i poprosiłem o pomoc moich przyjaciół strażaków, którzy byli gośćmi na naszym ślubie.

Zobacz też: Polska wokalistka zginęła w tragicznym wypadku w USA! Wszystko przez…

Jessicę natychmiast przetransportowano do szpitala. Lekarze szybko przeprowadzili cesarskie cięcie, aby uratować córeczkę niedoszłej małżonki oraz jej narzeczonego. Dziewczynka po urodzeniu ważyła zaledwie 1 kilogram i mierzyła 35 centymetrów. Dziecko otrzymało imię Sophia. Niestety, matki dziecka nie udało się uratować. Zmarła chwilę później.

Jessica była bardzo wyjątkową istotą, pełną światła. Codziennie uczyła mnie, jak należy traktować kobietę. Tak właśnie zamierzam traktować naszą córkę, Sophię, która jest cząstką Jessici, która pozostała na tym świecie – powiedział Flavio, narzeczony zmarłej Jessici.

Zdjęcia: Facebook

Źródło: Youtube

 

Komentarze