Znany DZIENNIKARZ wyśmiał KIEROWCĘ tego AUDI!

Dziennikarz popularnej „śniadaniówki” na swoim prywatnym profilu zamieścił zdjęcia luksusowego samochodu.

Prezenter „Panoramy” oraz współprowadzący – wspólnie z Marceliną Zawadzką – programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziennikarz Tomasz Wolny na co dzień jest profesjonalistą, który w bardzo ciekawy sposób prowadzi rozmowy w programie śniadaniowym.

 

Człowiek z misją

Jednak na swoim instagramowym profilu dziennikarz często publikuje posty będące wyrazem jego poglądów. Patrząc na to, co pisze Tomasz Wolny, można wyciągnąć wniosek, że jest to osoba prawdziwie wierząca i wyznająca ponadczasowe wartości.

Prezenter pokazuje wielki szacunek dla osób starszych,  w trudnej sytuacji życiowej (np. niepełnosprawnych) czy zasłużonych dla historii Polski – jak na przykład powstańców.

 

tomasz, wolny, marcelina zawadzka
Tomasz Wolny z Marceliną Zawadzką – fot. instagram.com/tomaszwolny_tej/

Wyśmiał, choć to nie śmieszne

Wydaje się, że dziennikarza trudno wyprowadzić z równowagi. Jednak udało się to kierowcy luksusowego Audi. Otóż samochód został zaparkowany na DWÓCH miejscach dla niepełnosprawnych. Tomasz Wolny zadrwił z takiego zachowania:

 

„Tak, wiem. Na pewno tylko na chwilę, na pewno tylko raz, na pewno nie chciałeś… Na pewno… to Drogi Kierowco @panripley zablokowałeś, aż DWA miejsca parkingowe dla Osób z Niepełnosprawnością plus chodnik‼️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️”

 

Dziennikarz wcześniej sprawdził, czy w ogóle właściciel Audi był uprawniony do parkowania na „kopercie”:

 

„Na próżno szukałem karty upoważniającej do takiego zaparkowania♿️ „

parkowanie, audi
tak parkuje pan Ripley – fot. instagram.com/tomaszwolny_tej/

Niepełnosprawność rozumu?

Dziennikarz TVP2 w ostrych słowach skrytykował zachowanie kierowcy luksusowego auta:

 

„ani niepełnosprawność serca czy rozumu, ani taka fura, ani pośpiech, ani żadne inne idiotyczne tłumaczenie NIKOMU NIE DAJE PRAWA do rzucania kłód przed tymi, którzy i bez takich przeszkód, każdego dnia mają w życiu zbyt stromo pod górę!!! „

Zobacz też: Chciał ZAIMPONOWAĆ dziewczynie. Włożył GŁOWĘ do…

 

Pan Ripley – utalentowany czy tajemniczy?

Samochód był oklejony, co umożliwiło – choćby wirtualne – znalezienie jego właściciela, pana Ripley. Pierwsze skojarzenie to książka i film „Utalentowany pan Ripley”, gdzie tytułowa postać to zdolny… oszust.

Zaglądamy zatem na instagrama  kierowcy Audi i widzimy tu dopracowany profil blogera(?), prawdopodobnie podróżnika. Co ciekawe strona internetowa dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pan ripley
chroniona strona www…

 

„Nie zamierzam się zatrzymywać”

Pan Ripley prowadzi jednak także niewielki – z raptem 4 filmami – kanał na You Tube i tu w opisie czytamy:

 

„Mój świat to ciągła droga. Nie zamierzam się zatrzymywać, a jeśli już to tylko po to żeby poczuć chwile wszystkimi zmysłami. JUST RIPLEY!”

 

Komentarze pod postem Tomasza Wolny sugerują jednak, coś zupełnie innego. Lepiej, żeby pan Ripley czasem się zatrzymał i pomyślał. ZANIM zaparkuje na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych.

 

fot. instagram.com/tomaszwolny_tej/

 

Komentarze