Żona Borysa Szyca pokazała swoje córki. Ale wyrosły! (FOTO)

Żona Borysa Szyca czyli Justyna Nagłowska, na instagramie najczęściej prezentuje się jako młoda mama – kilkumiesięcznego Henryka.

Jednak Justyna Nagłowska poza Heniem ma jeszcze dwie córki z pierwszego małżeństwa. Jest to 12-letnia Frania i 10-letnią Stefka.

W przeciwieństwie do syna, dziewczynki bardzo rzadko goszczą na instagramie mamy. Być może Justyna chce je chronić przed rozpoznawalnością i zainteresowaniem mediów. Teraz jednak żona Borysa Szyca pokazała rodzinę w komplecie. Miała też ważny powód, bo chciała przekazać swoim obserwatorom, że warto żyć tu i teraz. W obecnej sytuacji wyczekujemy, aż „będzie normalnie”, a nie jest to dobra postawa.

 

Dostrzeganie dobra w małych rzeczach stało się cenną umiejętnością, którą świadomie rozwijam w sobie każdego dnia. Ostatnio miałam taki przesyt WSZYSTKIEGO, że musiałam zrobić stop. Od roztrząsania tego co było, a już nie ma… Od wybiegania myślami w przyszłość i wizualizowania jaka ona będzie. Od tego co się nie może wydarzyć teraz i od tego co się teraz dzieje. Przychodzi taki moment, że ciało i dusza Ci dają sygnał. (…)
Ale dziś jest dziś. Dziś jest „tu i teraz” A teraz jest dobrze 🤪🙌🏻🌑

 

Justyna Nagłowska zamieściła serię zdjęć z rodzinnego wypadu – prawdopodobnie – do SPA. I tym razem poazała Farnię i Stefkę. Ależ dziewczynki wyrosły!

 

>>>Borys Szyc mistrzem kuchni. Zobacz, jakie kanapki przygotował dla żony!

Justyna Nagłowska z Heniem – https://www.instagram.com/jus_naglowska/
córki Justyny Nagłowskiej – https://www.instagram.com/jus_naglowska/
Frania i Stefka to córki z pierwszego małżeństwa Justyny – https://www.instagram.com/jus_naglowska/


Komentarze