Zorganizował NARKOTYCZNĄ CEREMONIĘ pod Warszawą. Aż 40 osób doznało…!

Policjanci z Otwocka informują o zatrzymaniu 4 osób. Sprawa dotyczy organizacji spotkań, na których uczestnicy doznają „narkotycznych uniesień”.

Narkotyczną ceremonię prowadził 65-letni „Szaman”, obywatel Stanów Zjednoczonych. Policjanci zaś zwrócili uwagę na przebieg spotkania oraz to, jak liczna grupa brała w niej udział. Oto szczegóły!

 

https://otwock.policja.gov.pl/

 

Narkotyczne ceremonie

Narkotyczne ceremonie odbywają się w tajemnicy, a ich uczestnicy stanowią zamknięty krąg osób. Trafić tam można jedynie z polecenia.

Śledczy dowiedzieli się jednak, że pewna grupa w okolicy Mińska Mazowieckiego grupowo zażywa wywar Ayahuasca („liana duszy”, „pnącze dusz”) czyli rytualny psychodelik „zawierający nielegalne substancje psychotropowe DMT oraz Harminę, które są niezwykle silnie uzależniającymi substancjami narkotycznymi. Zażywanie ich w połączeniu z niektórymi lekami może zakończyć się śmiercią.

 

Rozpracowanie tego typu środowisk jest niezwykle trudne z uwagi na hermetyczność grupy, do której zazwyczaj trafia się z polecenia. (…) Policjanci ustalili, że mężczyzną mającym prowadzić ceremonię spożywania niebezpiecznego wywaru, jest 65-letni obywatel Stanów Zjednoczonych, który przyleciał do Polski. (…)

 

Gdy policjanci ustalili dokładny adres na terenie powiatu mińskiego, w którym miała odbywać się ceremonia, zaplanowali i przeprowadzili realizację, w którą zaangażowano znaczne siły i środki.

 

Aż 40 osób razem zażywało narkotyki

Przebieg akcji zaskoczył samych policjantów. Nie spodziewali się, że w narkotyczna ceremonia zgromadzi aż 40 osób oraz, że w budynku znajdą tak duże „zapasy” narkotyków.

 

Na miejscu policjanci dynamicznie wkroczyli do budynku, w którym znajdował się 65-letni „Szaman”, organizatorzy spotkania oraz ponad 40 skupionych wokół nich uczestników, którzy mieli zażywać narkotyczny wywar. Tak duża liczba osób zastanych na miejscu ukazuję, skalę narkotycznego biznesu. Kryminalni zatrzymali 4 osoby podejrzane o uczestnictwo w organizowaniu przestępczego procederu, byli to 65-letni obywatel Stanów Zjednoczonych, jego 48-letnią żona, oraz właściciele budynku, w którym odbywała się ceremonia tj.: 35-letnia kobieta oraz 38-letni mężczyzna.

 

Zabezpieczono też 40 kg nielegalnych substancji zawierających DMT, Harminę, z których sporządza się wywar oraz 6,5 litra gotowego wywaru Ayahuasca.”

 

Zatrzymanym osobom grozi do 12 lat więzienia. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

 

Komunia w stylu Hollywood! Przyjęcie za pół miliona złotych u Rutkowskich!

 

https://otwock.policja.gov.pl/

 

https://otwock.policja.gov.pl/

 

źródło: otwock.policja.gov.pl

Komentarze