To NIE fejk! Rafał Mroczek wziął ślub! [FOTO, VIDEO]

Osoby, które zaglądały na profil Rafała w miniony weekend, mogły sądzić, że to jakiś żart lub nowy projekt filmowy.

Rafał Mroczek zamieścił bowiem spektakularny filmik ze ślubu. Były tam bowiem kolorowe race, piękne widoki, a całość wyglądała na wyreżyserowaną.

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/?img_index=1

 

Nagranie ni było też zwykłą rolką na instagramie, a profesjonalnym nagraniem. Wątpliwości budził też opis, który równie dobrze mógłby pasować do jakiegoś projektu filmowego, mowa tu bowiem o przygodzie:

 

Mówią, że najlepsze historie zaczynają się od „Tak”. Nasza właśnie się rozpoczęła. 💍❤️🥂 Dziękujemy, że byliście częścią tej niezapomnianej przygody. #

 

🎥Twórca filmowy @marcinzakrzewski.rekinyfilmowe
Okładka: @ritualsfoto

– napisano.

 

A jednak to prawda, bo słynny bliźniak wziął ślub!

 

Rafał Mroczek – ślub

Rafał Mroczek (41 l.) przez 13 lat był w związku z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę Zofię (ur. 2016). Para jednak się rozstała, a kilka lat temu w mediach pojawiły się też informacje o ich konflikcie dotyczącym córki. Prawdopodobnie jednak rodzice finalnie porozumieli się co do opieki nad dzieckiem. Jednak od rozstania ze Skrzyszewską, Mroczek oficjalnie pozostawał singlem.

Również w ostatnich miesiącach ani na jego profilu, ani na profilu jego obecnej żony, nie pojawiły się żadne wspólne zdjęcia. Jest więc oczywiste, że aktor w tajemnicy chciał utrzymać zarówno swoją nową miłość, jak i – finalnie – ślub.

 

Rafał Mroczek – żona Magdalena Czech

W miniony weekend jednak Rafał poślubił Magdalenę Czech. Wybranka aktora jest młodsza od niego aż o 13 lat, bo obecnie ma 28 lat. Po ślubie przyjęła nazwisko męża.

Magdalena Czech pochodzi z Opoczna i w 2018 roku była finalistką konkursu Miss Polonia. Młoda kobieta ukończyła farmację na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Kilak lat temu jednak przeżyła swoje nawrócenie i obecnie pracuje jako katolicka reporterka. Na jej profilu znajdziemy wiele treści dotyczących wiary w Boga a także mocy miłości.

 

Tak więc choć ślub Rafała Mroczka zaskoczył wiele osób, to te wieści zostały przyjęte z wielką sympatią i życzliwością. Pod informacją o ślubie pojawiło się tysiące polubień i setki komentarzy z życzeniami dla Młodej Pary.

 

Komunia w stylu Hollywood! U Rutkowskich przyjęcie za pół miliona złotych!

 

https://www.instagram.com/rafalmroczek/?img_index=1
https://www.instagram.com/rafalmroczek/?img_index=1
https://www.instagram.com/rafalmroczek/?img_index=1
https://www.instagram.com/rafalmroczek/?img_index=1

 

Komentarze