15-latka dostała ataku serca i zmarła! Wszystkiemu winne (…)!

ataku serca

15-letnia Shakira Pellow zmarła w dramatycznych okolicznościach. Nastolatka zmarła po tym jak dostała ostrego ataku serca. Winnym tragedii okazał się 18-letni kuzyn dziewczyny. Chłopak podał jej narkotyki, które doprowadziły do śmierci uczennicy!

Dramat rozegrał się w miejscowości Pengegon w Wielkiej Brytanii. 19-letni Oakley Willoughby kupił od handlarza narkotyków pigułki środka odurzającego o nazwie MDMA. Młody mężczyzna przekazał trzy pigułki narkotyku swojej kuzynce. 15-letnia Shakira Pellow zażyła je nie bacząc na konsekwencje. Te okazały się dla niej brzemienne w skutkach. Kilkadziesiąt minut po zażyciu substancji nastolatka dostała ostrego ataku serca i zmarła. Mimo prób i wysiłków lekarza nie udało się uratować jej życia, ponieważ akcja reanimacyjna okazała się nieskuteczna.

 

ZOBACZ:Nauczycielka sprzedawała uczniom narkotyki! Jeden z nastolatków nie (…)!

 

Diler narkotykowy, Josh Ward przyznał się do sprzedaży 15 tabletek MDMA 19-latkowi, który się z nim spotkał. Spotkanie miała zainicjować sama nastolatka, a jej kuzyn był tylko pośrednikiem transakcji. Oakley Willoughby zeznał, że 15-latka stresowała się spotkaniem z dilerem i poprosiła żeby poszedł za nią. Później miał zanieść zakupione tabletki siostrze, która od razu zażyła trzy z nich. Kilka minut później nastolatka dostała silnych drgawek i trafiła na Oddział Intensywnej Terapii lokalnego szpitala. Tam zmarła na zawał serca! Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną jej śmierci była niewydolność wielonarządowa  po zażyciu środków odurzających. Oskarżeni mężczyźni opuścili areszt po wpłaceniu kaucji.

 

ZOBACZ TAKŻE:POJECHALI na EKSKLUZYWNE WAKACJE. Na miejscu zastali ŚLADY KRWI na PRZEŚCIERADLE i OBRZYDLIWE…

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 Komentarze