80-latka chce poślubić 35-letniego Egipcjanina! „TO PRAWDZIWA MIŁOŚĆ”

80-letnia emerytka pochodząca z Anglii planuje poślubić swojego 35-letniego egipskiego kochanka. Kobieta nie ma wątpliwości, że połączyła ich prawdziwa, wielka miłość.

 

80-latka Iris Jones zakochała się w Mohamedzie Ahmedzie Irbrihamie do szaleństwa. Para poznała się za pośrednictwem Facebooka. Niedługo później kochankowie spędzili ze sobą trzy namiętne tygodnie. 

 

 

Powiedział mi, że jestem cudowną, uroczą damą i uwielbia mnie pod każdym względem. Stopniowo zaczęłam czuć to samo. A potem przesłał mi swoje zdjęcia i pomyślałam: och, jesteś wspaniały – mówiła w rozmowie z dziennikarzami Mirror, Iris Jones.

 

 

Para chciała wziąć ślub w ambasadzie Anglii w Kairze, jednak było to niemożliwe. W pierwszej kolejności Iris musiałaby dostarczyć urzędnikom swoje papiery rozwodowe. Mimo wszystko kobieta czuje się szczęśliwa, ponieważ spędziła wyjątkowe chwile u boku Egipcjanina.

 

 

 

To było coś cudownego. Znów poczułam się jak dziewica. Nie było to łatwe, ale romantyczne i wyjątkowe. Mój były mąż powiedział, że byłam lodowata, kiedy rozwiedliśmy się 40 lat temu. Teraz już wiem, że nie miał racji – wyznaje zakochana 80-latka. 

 

Sprawdź: Przyjaciółka Kory OSTRO o Sipowiczu! „Myślę, że ZA SZYBKO…”

 

Przed powrotem do Anglii Iris miała okazję poznać 70-letnią matkę Mohameda Ahmeda. Kobieta udzieliła parze swojego błogosławieństwa. 

 

 

 

Synowie Iris są zaniepokojeni związkiem matki z 35-letnim mężczyzną. Obawiają się, że mężczyźnie zależy wyłącznie na stałym pobycie w Wielkiej Brytanii oraz na pieniądzach. 

 

 

 

Jeśli wyjdzie za mnie dla pieniędzy, będzie niestety rozczarowany, ponieważ żyję z emerytury – wyznaje z przekąsem 80-letnia Brytyjka.

 

 

 

Zobacz też: Babcia przywiązała wnuczka liną i spuszczała z 4 piętra! Policjantom tłumaczyła 

Zdjęcia: Mirror, Youtube

 Komentarze