Agata Duda uczestniczyła w spotkaniu. Nagle nastąpił brutalny ATAK!

To naprawdę wydarzyło się w trakcie spotkania Agaty Kornhauser-Dudy! Wielu nie może uwierzyć.

Pierwsza dama pomimo pandemii stara się pozostawać aktywna i działać społecznie. Ostatnio w Pałacu Prezydenckim spotkała się z wieloma ważnymi osobami, ponadto regularnie stara się pozostawać w kontakcie z potrzebującymi. Regularne organizowanie spotkań z pierwszą damą jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Teraz wydarzyło się coś dramatycznego.

Agata Kornhauser-Duda chętnie rozmawia z wieloma grupami społecznymi. Kolejne poczynania pierwszej damy odbijają się szerokim echem w mediach a zwłaszcza w social mediach. Jednak nikt nie mógł przewidzieć, co może wydarzyć się podczas jej kolejnego spotkania. Jak mogło dojść do czegoś takiego? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Agata Kornhauser-Duda została…

bardzo ostro skrytykowana przez internautów na Twitterze. Wszystko podczas jej wirtualnego spotkania z podopiecznymi z lubelskiego Domu im. Matki Weroniki. Pod opieką sióstr Kapucynek Najświętszego Serca Jezusa są dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Miejsce stara się utrzymywać domową atmosferę, jednocześnie ucząc dzieci nie tylko w kontekście wykształcenia, ale także myślenia o swojej przyszłości. Drugimi wirtualnymi gośćmi  były siostry z Domu Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy. W ich ośrodku wychowują się dzieci do 4. roku życia.

Agada Kornhauser-Duda prowadziła rozmowę nie tylko z siostrami, ale również z dziećmi. Młodsze opowiadały o swoich codziennych zajęciach i nauce, starsze o swoich planach na przyszłość. Spotkanie miało poruszyć istotny społecznie problem, którym są samotne dzieci. Niestety w sieci pojawiły się kąśliwe komentarze.

„Dama, ale żeście mnie rozśmieszyli”, „Rozmawiała to chyba za dużo powiedziane, przecież wszyscy wiemy, że Agata nie mówi”, – to jedne z łagodniejszych wpisów pod adresem Agaty Kornhauser-Dudy.„Czy ktoś jeszcze wierzy w te brednie”, „Kancelaria Prezydenta na poziomie telewizji śniadaniowej” – pisali kolejni internauci. Mimo to profil Kancelarii Prezydenta na Twitterze nie zablokował możliwości umieszczania komentarzy.Komentarze