Agata Młynarska oburzona cenami. Aż TYLE zapłaciła za naleśnika?!

Agata Młynarska jest mamą dwóch synów oraz przybraną mamą dla dwóch – dorosłych już – kobiet, a także babcią dla trzech wnuczek.

Dziennikarka nie stroni od kuchni i gdy w grudniu 2022 r. do Polski przyleciał syn Młynarskiej – Tadeusz Kieniewcz – na stole pojawiły się bardzo apetyczne dania. Ale oczywiście Agata Młynarska korzysta też z obiektów gastronomicznych. Ostatnio jednak przeżyła spore rozczarowanie.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Będąc w warszawskim Centrum Kultury Łowicka, dziennikarka postanowiła zjeść obiad. W znajdującym się tam bistro zamówiła zupę i drugie danie tj. kapuśniak, mintaja, ziemniaki i kapustę kiszoną. Wzięła też pięć naleśników na wynos.

 

Posiłek niestety nie zachwycił Młynarskiej:

 

W lekkim szoku jestem. Zjadłam lekko tłustawy kapuśniak, chyba odgrzewany w mikrofalówce, z ewidentnie mrożoną marchewką, do tego ziemniaki, jadłam takie w szkolnej stołówce, trzy kawałki mintaja i pyszną skądinąd surówkę.

 

Jednak największy szok stanowiła kwota rachunku, a dziennikarka uznała, że jest to paragon grozy. Za wszystko zapłaciła 105 złotych. Jak jednak twierdzi, niemiłym zaskoczeniem była cena naleśników, bo za 1 sztukę zapłaciła 15 złotych!

 

Jeden blady, cherlawy, gumowaty naleśnior: 15 złotych. Nie chciałam z nadzieniem, a nie miałam czasu, żeby usmażyć rano dla Różyczki. Pomyślałam: są naleśniki, to kupię.

 

Wynika z tego, że zestaw dnia kosztował jedynie 30 złotych, a pozostałe dania były relatywnie droższe.

 

>>>Masz problemy z jelitami? Koniecznie wypróbuj tę dietę!

 

Agata Młynarska zaapelowała do słynnej prowadzącej „Kuchenne Rewolucje”:

 

Magdo Gessler, wskocz tu do tego kultowego miejsca i zrób tu porządek. Takie danie nie powinno tyle kosztować!

 

Jednak czy restauratorka byłaby tu właściwą osobą? W końcu u pani Magdy jeden pączek kosztuje całe 18 złotych.

A i to nie jest drogo, bo Kuba Wojewódzki oferuje teraz najdroższe pączki w Polsce. Ile trzeba zapłacić za 1 sztukę? >>>Kuba Wojewódzki przebił Magdę Gessler. Zgadnij, ile kosztuje jego pączek?!

 

 

 

źródło: pudelek.pl

Komentarze