Mołek wściekła się na Wojewódzkiego! „żaden dziaders nie będzie mnie…”

Magda Mołek (46 l.) od 2004 do 2019 pracowała w TVN. Dziś wściekła się na „kolegę” ze stacji czyli Kubę Wojewódzkiego.

Od 2020 roku Magda Mołek na youtube ma kanał „W moim stylu”, gdzie prowadzi wywiady ze znanymi kobietami. To tam w atmosferze wsparcia i wzajemnego głaskania się po głowach, panie rozmawiają na bardzo poważne tematy.

Dziennikarka potrafi jednak ostro zareagować na słowa, które ją rozdrażnią. I tak też było w przypadku pytania, jakie zadał Kuba Wojewódzki.

 

https://www.instagram.com/magda_molek/

 

Feralne zdanie padło w podcascie „WojewódzkiKędzierski” podczas rozmowy z Dorotą Szelągowską. „Wyluzowaną” Magdę Mołek bardzo ubodła ocena, że traktuje siebie zbyt serio.

 

„A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?” – pyta K. Wojewódzki Dorotę Szelągowską o współpracę ze mną.

– zaczęła swój wpis.

 

I dalej się rozpisała o tym, jak straszne były to słowa:

 

To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje – toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokiem łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJEBIŚ*IE SERIO TRAKTUJE. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów.

 

Na koniec zwraca się do Wojewódzkiego zapewne mając na myśli słynne „wypie*dalać”:

 

Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim!

 

I jak sądzicie, czy Magda Mołek traktuje siebie nazbyt serio czy też nie? Mimo wszystko, Wojewódzki podpadł kolejnej osobie >>> ZOBACZ: Michał Wiśniewski nazwał Wojewódzkiego „pajacem”! O co poszło?!

 

POLECAMY:

Tak wygląda Izabela – nowa partnerka Królikowskiego. „Dramat” komentują internauci!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Komentarze