Michał Żebrowski na rozbieranych zdjęciach z żoną i dzieckiem! [FOTO]

Michał Żebrowski (50 l.) przez wiele osób jest kojarzony z romantycznymi czy mistycznymi postaciami, jakie grał w filmach. Chodzi tu między innymi o role w produkcjach takich jak „Ogniem i Mieczem”, „Pan Tadeusz” czy „Wiedźmin”. Aktor znany jest także z serialu 'Na dobre i na złe”, gdzie gra zasadniczego prof. Andrzeja Falkowicza.

Tymczasem jego żona, Aleksandra Żebrowska całkowicie burzy ten wizerunek prezentując ich życie od bardzo naturalistycznej strony. Pokazuje na przykład swoją pomarszczoną pupę, a gdy Ola i Michał Żebrowski świętowali rocznicę ślubu, pod ich postem pojawiły się obrzydliwe komentarze.

Tym razem Żebrowska, która z upodobaniem pokazuje się nago, stwierdziła, że na jej profilu jest za mało golizny. I wstawiła kolejne zdjęcia z takiej serii.

 

https://www.instagram.com/zebrowski.michal/?hl=pl

 

Tym razem na fotografiach widać nie tylko ją, ale też Michała Żebrowskiego i jedno z ich czwórki dzieci – najprawdopodobniej Feliksa (ur. 2020).

 

Dawno nie było golasów ☀️

– zażartowała Żebrowska.

 

A internauci jej wtórowali:

 

A na drugim zdjęciu perfidne epatowanie cellulitem 🙃

 

Bez łona nie liczy się jako nudes😁😁

 

Mogłabyś zakryć ten męski sutek plis?

 

(Ironia) fu, okropieństwo w normalnych rodzinach się tak nie dzieje. Nikt nie chodzi z cycem przy dzieciach, albo z fajfurkiem noe wspominajac… o zgrozo! O celulicie!!!! Obrzydlistwo. To noe jest normalna, ksześcijańska rodzina!!!

 

Lubicie poczucie humoru Aleksandry…?

 

>>>Magdzie Boczarskiej niemal wypadł biust! Tak ubrała się na premierę! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/?hl=pl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Komentarze