Agata Młynarska przyjęła TRZECIĄ DAWKĘ ! Teraz mierzy się z HEJTEM !

Agata Młynarska poinformowała o tym, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Wpis dziennikarki w mediach społecznościowych wywołał falę komentarzy.

Czwarta fala

Przez Polskę przechodzi czwarta fala koronawirusa. Codziennie zalewają nas informacją o dziesiątkach tysięcy zachorować i setkach zgonów. Lekarze rekomendują szczepienia i zalecają przyjęcie trzeciej dawki szczepionki. Szczepienia nawet w przypadku choroby na COVID-19 mają złagodzić jej przebieg. Lekarze ostrzegają, że głównie umierają ludzie, którzy nie chcieli się zaszczepić.

Trzecia dawka

Agata Młynarska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Dziennikarka zamieściła zdjęcia, które ukazuje moment szczepienia. Agata Młynarska opisała, że wizyta lekarska przebiegłą w miłej atmosferze, ale nie zabrakło tez informacji o COVID-19. Lekarka informowała pacjentkę o zmarłych, którzy nie zdecydowali się na przyjęcie szczepionki. Agata Młynarska napisała:

Trzecia dawka ! Było szybko, sprawnie i wesoło. W oczekiwaniu na szczepienie w jednej z warszawskich aptek wysłuchałam historii o tym, jak tragiczne były losy tych, którzy się nie zaszczepili. Już ich nie ma…Ja tam chcę żyć!

Instagram/ Agata Młynarska

Podziw i hejt

Wpis dziennikarki wywołał falę komentarzy w sieci. Odpowiedzialnej postawy gratulował Młynarskiej Andrzej Piaseczny. Muzyk napisał:

Piękna postawa i przykład.

Jednak oprócz ciepłych słów pojawiły się też komentarze od tzw. antyszczepionkowców. Ci pisali:

A nie słyszała Pani o tragicznych losach tych, którzy się zaszczepili?

Rozczaruje Panie, ale może Pani po trzeciej dawce zachorować tak samo.

 

Źródło: Plejada

Zdjęcia: Instagram/ Agata Młynarska

 

Komentarze