Agnieszka Włodarczyk ma dość epidemii! Uciekła z Polski!

Agnieszka Włodarczyk uciekła z Polski! Aktorka miała dość epidemii i postanowiła opuścić kraj!

Aga opublikowała długie oświadczenie. Tłumaczy w nim swoją decyzję, Okazuje się, że prędko nie wróci do Polski! Jej wyjazd zszokował fanów!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska BEZ ubrania! Ujawniła najbardziej SKRYWANĄ fotkę!

Po spontanicznej decyzji, analizie plusów i minusów, obliczeniu kosztów, ogarnięciu opieki nad zwierzakami, po testach pcr czyli patykach w nosie, trzech samolotach, taksówce i łódce dotarliśmy do miejsca, w którym żyje się inaczej. Uff…

Nie miałam pewności czy to wszystko uda się poskładać do kupy. Planowanie podróży na drugi koniec świata w tych czasach zakrawa o szaleństwo, ale dzięki Bogu wszystko się powiodło.

Do przyjazdu na Gili Air namówili mnie Przyjaciele Marta i Radek, którzy mieszkają tu na stałe… Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej.

Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać😜

Będę zdawała Wam relacje z prostego wyspiarskiego życia mając nadzieję, że umilę Wam jesienno-zimową aurę za oknem. Buziaki😘 – napisała.

Agnieszka już relacjonuje swoją podróż. Wrzuciła zdjęcie, na którym siedzi w basenie i eksponuje biust. Pije zimny napój. Patrzy w stronę słońca, osłaniając się okularami.

Aktorka wygląda obłędnie!

Co na to internauci?

Najlepiej zrobiłaś 🙂

wcale się nie dziwię ☀️czekam na relacje i dobrą energię:)

Pani Agnieszko, niech Pani korzysta ile się da i łapie te cudowne chwile 😻 pozdrawiamy z mroźniej Polski!

Ładuj akumulatory pozytywną energią i przesyłaj ja w postaci zdjęć nam tu w pl. Tu zimno , ponuro i bez większych perspektyw na jakieś pozytywne zmiany :(.

Fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, piosenkarka, a także osobowość telewizyjna. W wieku 14 lat debiutowała w teatrze Studio Buffo. Zagrała w musicalu „Metro”. Na dużym ekranie po raz pierwszy można ją było zobaczyć w filmie „Sara”.

Zobacz także: Fani mają dość zmysłowych fotek Mai Sablewskiej? FALA hejtu w komentarzach!

Fot. Instagram

Komentarze