Aleksander Kwaśniewski WALCZY z poważnym powikłaniem po COVID-19! Lekarze są BEZRADNI!

Były prezydent ciężko zniósł zakażenie koronawirusem. Od wielu tygodni zmaga się z osłabieniem. Towarzyszy mu też tzw. MGŁA MÓZGOWA. Objawia się zanikami pamięci i problemami z koncentracją. Lekarze nie mogą pomóc.

Choroba ze Szwajcarii

Aleksander Kwaśniewski z żoną Jolantą, zachorowali na COVID-19 podczas swojego pobytu w Szwajcarii. Udało im się wyzdrowieć. Jednak choroba pozostawiła poważny ślad na zdrowiu byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski cały czas walczy z osłabieniem i złym samopoczuciem. Jednak to nie koniec przykrych dolegliwości.

MGŁA MÓZGOWA

Były prezydent cierpi na mgłę mózgową. ta objawia się problemami z pamięcią i z koncentracją. Kwaśniewski tak opisywał objawy:

Czasami doskonale wiedziałem, że kogoś znam, albo gdzieś byłem, ale nie mogłem przypomnieć sobie nazwiska, albo miejsca. Wiedziałem, że posiadam informacje na jakiś temat, ale nie mogłem sobie przypomnieć.

Powikłania dały się również we znaki Jolancie Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama zmagała się z zapaleniem nerek i alergią.

Bezradni lekarze

Mgła mózgowa może utrzymywać się przez wiele miesięcy. Jak twierdzą lekarze objawia się ona dezorientacją, zapominaniem, rozkojarzeniem i ogólnym rozbiciem. Tego typu problemy neurologiczne są bardzo częstym powikłaniem po COVID-19. Niestety na mgłę mózgową nie ma żadnego lekarstwa. jakąś pomocą w tych dolegliwościach może być prowadzenie zdrowego trybu życia, aktywność, sen i ćwiczenie pamięci. Mgła mózgowa może ustąpić po wielu miesiącach, albo nigdy.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: FacebookKomentarze