12-latek odgryzł chłopcu kawałek czoła! Dlaczego TO zrobił? [FOTO]

12-latek odgryzł innemu chłopcu kawałek skóry czoła. 13-letni Maks trafił do szpitala, jest jednak w bardzo złym stanie.

Do szokującego zdarzenia doszło w minioną niedzielę (14 maja 2023) w Aleksandrowie. 13-letni Maks nie spodziewał się, że gra w piłkę będzie miała tak dramatyczny finał.

 

fot. screen – https://www.facebook.com/btkredakcja

 

Według ustaleń Faktu, chłopiec dobrze gra w piłkę i w niedzielę po obiedzie poszedł na boisko. Tam grał z innymi chłopcami, jednak był od nich znacznie lepszy. To właśnie miało rozwścieczyć innych nastolatków.

 

Maks został zaatakowany, a w trakcie bójki 12-latek odgryzł mu kawałek skóry z czoła. Rodzina zdecydowała się upublicznić informacje o sprawie oraz zdjęcia poszkodowanego chłopca.

 

Jeden z chłopców zaatakował i pobił Maksa. Chłopak prosił o pomoc. Kiedy zaczął krwawić i błagał żeby zadzwonili na pogotowie, świadkowie powiedzieli: sam sobie ku**a dzwoń i uciekli. Maks leży w szpitalu, będzie mieć przeszczep skóry. Z tego co nam wiadomo już wcześniej były plany ataku na Maksa

– opowiadali w serwisie „Nowa Gazeta Biłgorajska”.

 

Zdjęcie poszkodowanego Maksa robi przerażające wrażenie. Wygląda bowiem, jakby chłopiec miał dziurę w czole. Jest też zalany krwią.

 

Obecnie nastolatek przebywa w szpitalu, ale jego stan jest zły. Po pierwsze chłopiec jest mocno przestraszony tym, co się stało i przebywa pod opieką psychologa. Po drugie nie wiadomo, czy przyszyty kawałek skóry się przyjmie – lekarze dają 1% szans. Jeśli przeszczep się nie przyjmie, Maksa będzie czekała operacja plastyczna.

 

>>>Niepokojące słowa Moniki Miller: „ataki lękowe zaczynają mnie przerastać”

 

Materiał Biłgorajskiej Telewizji Kablowej > tutaj

 

fot. screen – https://www.facebook.com/btkredakcja

Komentarze