Andrzej Duda przyłapany na… NIE UWIERZYSZ, co miał przy sobie!

Andrzej Duda został przyłapany na… Nie uwierzysz, co miał przy sobie! To szokuje!

W niedzielę wieczorem Andrzej Duda udał się do centrum handlowego. Nie miał jednak zamiaru kupować prezentów na Walentynki. W obstawie ochroniarzy postanowił zakupić… coś do czytania.

Zobacz także: ROZPUSTA w TVP przez „Sanatorium miłości”! Co na to Jacek Kurski?!

Prezydent kartkował pismo, a potem zdecydował się na jego zakup. Co tak zainteresowało głowę państwa? W magazynie opisano, jak być sprawnym w każdym wieku oraz poradzono, jak dojść do formy po COVID-19.

Prezydent chorował pod koniec października, ale przeszedł koronawirusa bezobjawowo.

Andrzej Duda
Fot. prezydent.pl

Czy Andrzej Duda chce popracować nad formą? Po co mu miesięcznik o zdrowiu dla panów? Czy jest jego stałym czytelnikiem? Czy po jedną gazetę musiał aż udawać się do centrum handlowego? Czy ktoś przypuszczał, że prezydent jest aż tak wielkim miłośnikiem czasopism?

– Myślę, że panu prezydentowi trochę się teraz ckni bez możliwości pracowania nad kondycją na stoku narciarskim, więc przynajmniej może sobie poczytać, jak odbudowywać formę – mówi w „Super Expressie” osoba z otoczenia głowy państwa.

Na szczęście, stoki już otwarto, więc Andrzej Duda może ruszyć w góry. Może razem z małżonką? A może też z córką? Na razie jednak poczyta porady z gazety. Może przydadzą mu się do ćwiczeń w domu.

Zobacz także: JEST decyzja rządu! OTWIERAJĄ SIĘ kolejne placówki!

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze