Artur Żmijewski z córką i jej partnerką w Sopocie! Paparazzi nie dali im żyć!

Artur Żmijewski, utalentowany polski aktor, niedawno zwrócił na siebie uwagę spacerując po trójmiejskich ulicach w towarzystwie najbliższych. Jego wyjątkowa rodzina składała się z żony, córki oraz partnerki córki.

Przez wiele lat Artur Żmijewski zdobywał popularność dzięki swoim rolom w polskich produkcjach filmowych i telewizyjnych. W pamięci widzów utkwił jako doktor Burski z „Na dobre i na złe”, a także jako tytułowy „Ojciec Mateusz”. Oprócz kariery aktorskiej, w ostatnich czasach również jego życie prywatne jest na ustach wszystkich.

Szczególną uwagę zwrócono na córkę Żmijewskiego, Ewę, która wspólnie z partnerką, Shandy Casper, założyła muzyczny duet. Ich debiut na warszawskiej scenie odnotowano w marcu, a obie panie sukcesywnie zdobywają serca słuchaczy.

Źródło: https://d-art.ppstatic.pl/

Ostatnio artystę sfotografowano w towarzystwie bliskich w Sopocie. Spacerując po malowniczych uliczkach, cieszył się obecnością swojej żony Pauliny, córki Ewy oraz partnerki córki, Shandy Casper. Zdjęcia ukazują rodzinę, która spędzała beztroskie chwile, delektując się swoją obecnością. Chwilami zatrzymywali się w przytulnych lokalach, gdzie mieli okazję posilić się i ugasić pragnienie. Artur wybrał piwo, podczas gdy Paulina delektowała się orzeźwiającym drinkiem z cytryną i miętą.

Fotografowie nie umknęli tej wyjątkowej chwili i uwiecznili rodzinny spacer. Na zdjęciach można zobaczyć uśmiechniętą rodzinę Żmijewskiego, która wspólnie tworzyła piękne wspomnienia.

Źródło: https://d-art.ppstatic.pl/

Jest to kolejny dowód na to, że Artur Żmijewski ceni rodzinne wartości i spędzanie czasu z najbliższymi. Poza córką Ewą, aktor wraz z żoną Pauliną wychowuje także dwóch młodszych synów, Karola i Wiktora. Życie prywatne artysty zawsze przyciągało uwagę, jednak teraz skupia się on na cieszeniu się każdą chwilą spędzaną z ukochanymi.

Zobacz także: Włodarczyk przesadziła z bezwarunkową miłością? Mocne słowa na profilu gwiazdy!

Komentarze