Chajzer poprowadzi nowy program. Była partnerka zabrała głos!

Filip Chajzer (38 l.) i Małgorzata Walczak przez kilka lat byli parą. Z tego związku urodził się syn Aleksander (ur. 2017). Jednak w maju 2022 r. dziennikarz został przyłapany z inną kobietą, co doprowadziło do rozpadu ich związku.

Niedługo później Małgorzata Walczak podjęła nową pracę i została dziennikarką w telewizji News24. Filip Chajzer wyprowadził się do mieszkania w Warszawie, a ich willa w Konstancinie została wystawiona na sprzedaż.

Życie jednak bywa zaskakujące i teraz Chajzer dostał nowy program w stacji, gdzie pracuje Małgorzata Walczak!

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Tym razem jednak chodzi o tatę Filipa. I tak Zygmunt Chajzer poprowadzi program „Chajzer podaje”, a współtworzyć go będzie właśnie Małgorzata Walczak:

 

Dziennikarz ma spotykać się z widzami co niedziela w porannym paśmie, by wraz z zaproszonymi gośćmi serwować najnowsze informacje o kulisach życia znanych osób ze świata szeroko rozumianej rozrywki. Prócz tego prezenter będzie także gotował na ekranie.

– podają Wirtualne Media.

 

Była partnerka Filipa Chajzera najprawdopodobniej ma dobre relacje z panem Zygmuntem, bo Małgorzata Walczak na instagramie napisała:

 

Bardzo ale to bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tworzeniu tego programu 🙂 a zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością:)

 

Przypomnijmy, że właściciel News24 notuje straty. Być może więc program z Zygmuntem Chajzerem przyczyni się do poprawy wyników stacji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gosia Walczak (@gosia_walczak)

Komentarze