Edyta Herbuś zrobiła wywiad z Tomaszem Barańskim. Bezcenna mina jej obecnego partnera!

Edyta Herbuś i Tomasz Barański razem zaczęli tańczyć w 1999 roku. Przez 12 lat tworzyli też parę w życiu prywatnym.

Obecnie jednak tancerka związana jest z Piotrem Bukowieckim. Mimo to Edyta Herbuś zdecydowała się na nietypowy pomysł i zrobiła wywiad ze swoim dawnym partnerem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVgR2tJJR0Q

 

Jak napisała na instagramie:

 

Ostatnio w mediach zapanował „trend”, na atakowanie swoich byłych partnerów … Przykro się to czyta. Zapraszając do rozmowy @tomaszbaranskiofficial , z którym byliśmy 12 lat w związku, chciałam się podzielić tym, że można inaczej. Można przeżyć razem wiele dobrego i wiele trudnych chwil, pozostając w zdrowych relacjach. Nadal z szacunkiem a nawet wzajemną sympatią, które wynikają też z chęci zrozumienia . Ale to już wyzwanie nie tylko dla naszego serca, ale przede wszystkim dla EGO.

 

>>>Dziecko nie miało biletu. Rodzice zostawili je na lotnisku!

 

W rozmowie poruszyła wiele trudnych tematów dotyczących życia Tomasza Barańskiego. Przypomnijmy, że tancerz jako dziecko stracił oboje rodziców i to bardzo zaważyło na jego życiu. Miał też problem z używkami, poszedł jednak na terapię:

 

Od 12 lat idę przed siebie, nie oglądając się już. Nie lubię do tego wracać, bo był to ciężki moment. Pewne rzeczy wymazałem z pamięci. Co można powiedzieć chłopakowi, który jest sam? Najbardziej żałuję tego, że ciągle musiałem się uczyć na własnych błędach. Teraz patrzę, że ten czas był taki zmarnowany, że popełniałem błędy, że ciągle musiałem coś nawywijać*

 

Wywiad przebiegał w bardzo osobistym tonie i widać w nim relację, jaka wciąż łączy Edytę i Tomasza. Choć jak twierdził sam Barański, obecnie jest to raczej „braterstwo”.

Pod koniec rozmowy do byłych partnerów dołączył obecny ukochany Edyty Herbuś – Piotr Bukowiecki. Patrząc na jego minę, wydaje się, że nie był zadowolony widząc, w jakiej komitywie jest Edyta z Tomaszem. W pewnym momencie objął też tancerkę ramieniem, dając do zrozumienia, że to jego kobieta.

Sceeny i cała rozmowa poniżej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVgR2tJJR0Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVgR2tJJR0Q

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

*cyt. plejada

Komentarze