Co tam się działo?! Atak kobiety na dziennikarkę!

Podczas transmisji na żywo na antenie telewizji Antena 1 doszło do kuriozalnego ataku na prezenterkę Mirelę Vaidę. Pewna naga kobieta wbiegła do studia i rzuciła w dziennikarkę kamieniem. Audycja została natychmiast przerwana.

 

Jak informuje portal dorzeczy.pl, wszystko wydarzyło się podczas nadawania programu „Prosty kontakt”. Znana rumuńska prezenterka została napadnięta w zeszły piątek, 19 marca w studiu stacji Antena 1.

 

W sieci opublikowano nagranie ze zdarzenia. Widać na nim, jak pewna naga kobieta wbiega na środek.

 

 

Napastniczka nadbiegła do przestraszonej prezenterki, która na jej widok zaczęła podnosić głos, prosząc o pomoc. Naga kobieta rzuciła w stronę dziennikarki kamieniem, jednak ta zdążyła zrobić unik, w efekcie czego nic jej się nie stało.

 

Wówczas na agresorkę uderzył personel techniczny w liczbie kilku mężczyzn, którym udało się ją powstrzymać. Jeden z pracowników telewizji dostarczył kawałek materiału, aby zasłonić i okryć kobietę.

 

Audycja została natychmiast przerwana, a na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji oraz karetkę pogotowia. Obecnie badane są przyczyny zdarzenia.

 

Źródło: dorzeczy.pl, YouTube

Fot.: YouTube (screen)

Komentarze