Córka dyktatora miała rządzić krajem. Milionerka spędzi w kolonii karnej najbliższe (…)!

O tym, że pieniądze i sława szczęścia nie dają przekonała się najbogatsza kobieta w Uzbekistanie. Najstarsza córka dyktatora kraju, Islama Karimowa spędzi w kolonii karnej 13 lat. Gulnara Karimowa była brana pod uwagę jako następca swojego ojca. Niestety jest marzenie o rządzeniu krajem nigdy się nie spełni.

Problemy pięknej Gulnary zaczęły się od momentu jest konfliktu z ojcem. Milionerka wypadła z łask, z powodu swojego haniebnego postępowania. Córka dyktatora Uzbekistanu naraziła kraj na stratę 1,6 mld dolarów. Kobieta, którą uważano za najpotężniejszą i najbardziej wpływową osobę w kraju została skazana w procesie, podczas którego udowodniono jej zorganizowanie grupy przestępczej, pranie brudnych pieniędzy i wymuszenia. Decyzją sądu Gulnara Karimowa została skazana na 13 lat kolonii karnej. Wyrok jest gwoździem do trumny dla politycznej kariery uzbeckiej księżniczki.

 

ZOBACZ:Kiedy policjanci zajrzeli do zamrażalnika oskarżonego zdębieli! Mężczyźnie grozi długoletnie więzienie!

 

Dyktator Uzbekistanu, Islam Karimow, wcześniej brał pod uwagę  córkę jako swoją następczynię. Pewna siebie dziedziczka fortuny i multimilionerka została uznana winną szeregu przestępstw i utraty przez skarb państwa ok 1,6 mld dolarów. Brudy Karimowej wyszły na jaw w momencie, gdy straciła względy ojca, który się od niej odwrócił. Gulnara przez lata była wielką gwiazdą  w swoim kraju. Niezwykle uzdolniona i wykształcona, skończyła Harvard i biegle posługiwała się czterema językami była wzorem do naśladowania. Dobra passa uzbeckiej księżniczki skończyła się kiedy ojciec dowiedział się o jej przestępstwach. Od tamtej pory stała się symbolem korupcji i zepsucia władzy.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:MATKA sypiała z chłopakami SWOICH CÓREK! Jeden z nich miał… 14 lat! Zobacz, co jej grozi

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 

Komentarze