Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Zbigniew Lew-Starowicz odpowiada!

Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Zbigniew Lew-Starowicz odpowiada na pytanie, które nurtuje wiele osób. Zobaczcie, co sądzi na temat przyjaźni damsko-męskiej najpopularniejszy polski psychiatra i ekspert z dziedziny seksuologii.

 

 

 

Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Poznaj odpowiedź! 

Zbigniew Lew – Starowicz to najsłynniejszy polski seksuolog i psychoterapeuta oraz psychiatra. Profesor nauk medycznych, twórca książek „Wszystko da się naprawić”, „Sztuka życia”, „O mężczyźnie”, „O rozkoszy”, a także „O miłości”.

 

 

 

Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Czy to jedynie mit?

Moim zdaniem istnieje przyjaźń bez seksu w relacjach męsko-kobiecych, chociaż nie ukrywam, że seks zawsze tam gdzieś jest pod skórą. Oczywiście jeżeli obie strony określą: w naszej relacji nie ma mowy o seksie i konwencja przyjaźni jest jasno określona, to może to się udać. Pod pewnymi warunkami oczywiście. Seks może być „podskórny” w tej relacji, ale od mądrości obu stron zależy, czy przekroczą tę granicę, czy nie. Obie strony nie powinny prowokować takich dwuznacznych sytuacji. Taka przyjaźń (z seksem w nawiasie) może trwać i trwać – przyznał w rozmowie z Krystyną Romanowską najwybitniejszy polski psychiatra i sekuolog.

 

 

 

*Odpowiedź Zbigniewa Lwa-Starowicza z książki „O miłości”.

 

 

A czy waszym zdaniem taka przyjaźń jest możliwa? Co sądzicie na ten temat? Koniecznie napiszcie w komentarzu pod artykułem. Czekamy na wasze odpowiedzi.

 

 

Sprawdź również:Zobaczył coś wyjątkowego na plaży! Znalezisko było warte MILION ZŁOTYCH!

 

Zdjęcie: PixabayKomentarze